Hande Fırat bayrağa sığındı

Bir bayrağın arkasına sığınma vakası daha.
Erdoğan'la 15 Temmuz'da facetime görüşmesi yaparak demokrasi kahramanı olan Hande Fırat, "karargah rahatsız" haberinden sonra AKP'nin ve Erdoğan'ın tepkisine uğrayınca "bayrak" operasyonuna girişti. 

Fırat birkaç gün önce boynunda ay yıldızlı kolyeyle yayınlara çıkmaya başlamıştı. Ancak tepkiler dinmeyip dün Hürriyet Yayın Yönetmeni Sedat Ergin görevden alınınca Hande Fırat twitter profilini tamamen değiştirdi. Siyah zemin üzerine Türk bayrağı kullanmaya başlayan Hande Fırat'a twitterdan tepki yağdı."Kim Türk bayrağının arkasına sığınıyorsa gizlemeye çalıştığı pislik vardır" şeklindeki tepkilerin her kesimden geldiği görüldü.
Öte yandan Hande Fırat hakkındaki istifa haberlerine de açıklama getirdi.  

İstifasının asla söz konusu olmadığını söyleyen Fırat, "İstifam da istenmedi. 20 yıldır bu işi yapıyorum ve şu anda da işimin başındayım. Bu işi severek yapıyorum. Ben muhabirim. Muhabirlik yapmayı da seviyorum ve yapmaya da devam edeceğim" dedi.

Öteyandan Fırat, twitter hesabından da "işimin başındayım" şeklinde bir mesaj attı. Mesaj sonrası Hande Fırat'a yüzlerce tepki yağdı. 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ