Ağrı kesici 'uyarıcı' çıktı firma dalga geçti

Annesi için televizyondan sipariş verdiği ağrı kesici 'azdırıcı krem' çıkan Zeynep İ. savcılığa giderek şikayetçi oldu. İ. firmayı geri aradığında kendisiyle dalga geçildiğini söyledi.
Televizyonda gördüğü ağrı kesici kremden sipariş eden Zeynep İ. gelen kremin ‘cinsel uyarıcı’ çıktığını, şikayet için aradığı firmanın da alay ettiğini belirterek şikayetçi oldu.

Omzu ağrıyan annesi için uydudan yayın yapan kanalların birinde ağrı kesici krem görünce sipariş veren Zeynep İ. İstanbul’da savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde şunları anlattı, “3 kutu sipariş verdim. 1 kutu fiyatı 40 TL iken 3 kutu alan ise 100 TL şeklinde promosyon yapıyorlardı. Memnun olmazsam ürünü 1 hafta içinde iade edebileceğimi ve ücreti geri alabileceğimi söylediler. Kargodan gelen kutuyu açtığımda içinde 3 kutu bir damla vardı. Konuştuğumuzda damla yoktu. Şüphelendim. Prospektüs de yoktu. Tanıdığım eczaneye sordum. Kremlerin bayan azdırıcı, damlanın da cinsel istek artırıcı olduğunu öğrenince şoke oldum.”

FİRMA ‘AĞRI DA KESİYOR ALIŞINCA ZEVK ALARAK SÜRERSİN’ DEDİ


Vatan gazetesinden Tolga Atar’ın haberine göre, Zeynep İ. numarayı tekrar aradığında kendisiyle dalga geçildiğini söyleyerek, “Sipariş verdiğim numarayı arayarak kremi yanlış göndermiş olabileceklerini ağrı kesici krem istediğimi söyledim. Bana, ‘kremi sür fark etmez o da ağrı kesiyor. Alışınca zevk alarak sürersin’ gibi saçma sapan konuşma yaparak telefonu kapattılar. Hem dalga geçerek hakaret ettiler hem de dolandırdılar. Para cüzi miktar önemli değil ama benimle dalga geçerek konuşmaları zoruma gitti. Şirketin yönetici ve konuştuğum kişinin cezalandırılmasını istiyorum” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SAĞLIK HABERLERİ