Avazyan, ‘Kara Efesi Ahmet’ için kampanya başlattı

Gazeteci Arlet Natali Avazyan’ın, babası tutuklu, ileri derece kemik kanseri 9 yaşındaki Ahmet Burhan için sosyal medyada başlattığı #AhmetiSeviyorum kampanyası çığ gibi büyüyor.
Hizmet mensuplarına yönelik tenkil soruşturmaları kapsamında annesi ve babası tutuklandıktan sonra kemik kanseri hastalığı ortaya çıkan minik Ahmet Burhan Ataç, artık kanserin son evresinde. Yurt dışı yasağı bulunan annesine zamanında pasaport verilmemesi yüzünden Ahmet Burhan’ın Almanya’daki tedavisine geç kalınmıştı. Türkiye’yi derinden yaralayan bu olay sonrası sosyal medyada Ahmet Burhan ve ailesine destek mesajları yağdı. Siyasilerin de dikkatini çeken bu destek sonrası minik Ahmet’in tutuklu babasının kendisini hastanede ziyaret etmesine izin verilmişti.


AVAZYAN KARA EFESİ İÇİN KAMPANYA BAŞLATTI

Gazeteci ve insan hakları savunucusu Arlet Natali Avazyan sosyal medyada Ahmet Burhan’a moral olması için yeni bir kampanya başlattı. Sosyal medya kullanıcıları paylaştıkları video ve mesajlarla ‘Ahmet’i seviyorum’ dedi. Avazyan’ın, babası hala tutuklu, ileri derece kemik kanseri Ahmet Burhan için sosyal medyada başlattığı #AhmetiSeviyorum kampanyası çığ gibi büyüyor.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ