Seda Sayan'ın neden ayrıldığı belli oldu

Seda Sayan, Erkan Çelik'le altı yıllık birlikteliğini bitirdi. Herkesin merak ettiği ayrılık nedenini açıklıyoruz! Kulislerde konuşulanlara göre Sayan’ın oğlu Oğulcan, annesinin resmi nikah kıymasına karşı çıkınca çift ayrılmış.
Seda Sayan, Erkan Çelik’le altı yıllık birlikteliğini bitirdi. Herkesin merak ettiği ayrılık nedenini açıklıyoruz! Kulislerde konuşulanlara göre
Sayan'ın oğlu Oğulcan, annesinin resmi nikah kıymasına karşı çıkınca çift ayrılmış.

NiKAHI VETO ETTi


Sayan’ın Sinan Engin’den olan çocuğu Oğulcan’ın kendisini istemediğini duyan Çelik çok sinirlenmiş ve sanatçıyla büyük bir kavga etmiş.  Sayan bu kavga sonrası ayrılık kararı almış.


DOSTLUĞUMUZ BAKi

Ayrılık haberinin ardından yazılı bir açıklama yapan Seda Sayan, “İş yoğunluğumuz ve altı yıllık beraberliğin yorgunluğu ilişkimizi tüketti. İş arkadaşlığımız ve dostluğumuz bakidir” açıklaması yaptı. Ancak kulislerde konuşulanlar Sayan'ın açıklamasından çok farklı…

TÜM AiLESİNİ SiLDi

İddiaya göre Oğulcan Engin, resmi nikahla evlenmek isteyen annesini bu kararından vazgeçirdi. Çift de bu nedenle büyük bir kavga etti. Sayan, ayrılığın ardından Instagram hesabını kapatırken Erkan Çelik de Sayan'ın bütün ailesini sosyal medya hesaplarından sildi.

SEKİZİNCİ KEZ EVLENECEKTİ

55 yaşında olan Seda Sayan, resmi olarak 7 kez nikah yaptı.

Sözcü
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ