İlhan Mansız Çıldırdı

Survivor 2017'de haftanın ik dokunulmazlık oyunu oynandı ve ilek eleme adayı belli oldu. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? İşte Survivor son bölümden detaylar ve Survivor yeni bölüm fragmanı...
Survivor’da 11 Mart tarihli son blüm ekrana geldi ve dün gece haftanın ilk dokunulmazlı oyunu oynandı. Adaya veda edecek eleme adaylarının belierlendiği dokunulmazlık oyunlarında takımlar yoğun bir mücadele içine giriyorlar. Peki Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı ve haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda yarışmacıların zorlu bir parkurda halkaları topladıktan sonra parkur sonundaki yapbozu tamamlayıp topları hakalarla vurmaları gerekiyor. Oldukça çekişmeli geçen dokunulmazlık oyununda Serhat ile Ogeday’ın mücadelesi dikkat çekti. Serhat geriden gelerek Ogeday’ı yendi ve duruu 3-3 yaptı. Ancak nihayetinde dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazandı yani haftanın ilk eleme adayı ünlülerden çıktı.


İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ünlüler dokunulmazlık oyunun kaybedince ünlüler elenecek ismi belirleyecek oyları kullanmak için konseyde toplandılar. Oylamada en çok ismi yazılan kişinin Şahika olduğu ortaya çıktı ve Şahika haftnaın ilk eleme adayı oldu!

SURVIVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Bu akşam Survivor yeni bölümde ikinci eleme adayı için dokunulmazlık oyunu oynanacak ki yayımlanan fragmanda oyunun ne kadar gergin geçeceği görülüyor. Bu akşam ki Survivor yeni bölümde İlhan Mansız ile Fatih arasınca ciddi bir gerginlik yaşanacak ve İlhan Mansız adeta çıldırıcak.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ