La Casa de Papel’de ‘Merkez Bankası’ diyalogları: ‘Tüm ulusal rezerv gitmiş’

Netflix'de ekrana gelen La Casa de Papel dizisinin final sezonunda 'ülkenin' Merkez Bankası soygunu anlatılıyor: "Hiçbir şey bırakmamışlar, tüm ulusal rezerv gitmiş."


İspanyol yapımı Netflix dizisi La Casa de Papel final sezonu bölümleriyle ekrana geldi. Dizinin final sezonuna damga vuran sahnelerden biri ise kayıp 128 milyar doları ve  Merkez Bankası soygunu hatırlattı.

Aykırı’nın aktardığına göre, dizideki paylaşım rekorları kıran bölümdeki diyalogta devletler için Merkez Bankası’nın önemi anlatılıyor. Bankanın içinin tamamen boşaltıldığının vurgulandığı sahnede “Hiçbir şey bırakmamışlar, tüm ulusal rezerv gitmiş. Bu ne demek biliyor musun? Bir ülkenin kredi garantisidir. Ödeyebilme yeteneğidir, teminatıdır.” ifadeleri dikkat çekiyor.


YENİ SEZON BEKLENİYOR

La Casa De Papel 2017’de başladığı serüvenine 2021’de bitirdi. Dizi yeni bölümleri ile ekranlarda olmayacak. Netflix’in Twitter hesabından ise karakterlerin fotoğrafları paylaşıldı. Paylaşılan fotoğraflara “Doya doya bakıyorum, son bir kez hepinize” mesajı eklendi.

YERİNE BERLİN DİZİSİ

La Casa De Papel’in yeni sezon başlamayacak ancak Netflix, İspanya yapımı dizisi “La Casa de Papel”in ana karakterlerinden Berlin’e odaklanan yeni bir dizi hazırladığını duyurdu. Karakteri Pedro Alonso canlandıracak.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ