Didim Belediye Başkanı Atabay ve avukatına beyzbol sopalı saldırı

Didim Belediye Başkanı Atabay, avukatı ile akşam yemeği sonrası kahve içtiği sırada ellerinde beyzbol sopalarıyla restorana giren 4 kişinin saldırısına uğradı.


Aydın’ın Didim ilçesinin CHP’li Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, bir restoranda avukatı Nizamettin Bulut ile birlikteyken kimliği belirsiz 4 kişinin beyzbol sopalı saldırısına uğradı. Yaralanan Atabay ve avukatı hastanede tedaviye alınırken, kaçan şüphelilerden biri yakalandı.

Saldırıda Başkan Atabay ve avukatı çeşitli yerlerinden yaralanırken, saldırganlar garsonların müdahalesi üzerine olay yerinden kaçtı.


Atabay ve avukatı Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne giderken, restoranın güvenlik kameralarını inceleyen polis saldırganlardan birini yakaladı, diğer saldırganların yakalanması için çalışma başlatıldı.

CHP: İLLEGAL İŞE PABUÇ BIRAKMAYACAĞIZ

Olayın duyulmasının ardından Didim’e gelen CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Didim belediyesi önünde açıklamalarda bulunarak, “Talihsiz bir haber aldık ve buraya intikal ettik. Didim Belediye Başkanımız Deniz Atabay’a, mefhum bir saldırı bilgisi aldık. CHP olarak tüm kadrolarımızla belediye başkanımızın yanındayız. Bugüne kadar hiçbir illegal işlere pabuç bırakmadık. Bundan sonra da bırakmayacağız” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ