Rusya'daki patlamanın adeta emrini veren AKTroll

"Metro patlayınca görürsünüz" dedi ve öyle oldu. Peki kimdir bu Abdülkadir Şen?
Rusya'nın St. Petersburg kentindeki metroda iki patlama meydana geldi ve 10 kişi hayatını kaybetti. Twitter'da AKTrollük yapan, AKP tarafından üniversiteye öğretim üyesi yapılan Abdülkadir Şen, kısa süre önce Rusya'yı "metroda patlama" ile açıkça tehdit etmişti. 

Şen'in o twiti burada:

Şen'in bu tehdidinin aynen gerçekleşmesi oldukça çarpıcı. Nokta belirterek yaptığı tahminde doğru çıktı. Peki Abdülkadir Şen kimdir? Sradan bir trol mü, yoksa oldukça derin bir kişilik mi?

Sürgündeki gazetecilerden Fatih Yağmur, Abdülkadir Şen'in "metroda patlama" tehdidinden yola çıkarak hakkındaki bilgileri twiter hesabından yayınladı.

İşte Fatih Yağmur'un twitleri: 

Kendisi, (Abdülkadir Şen) El Kaide Türkiye yöneticilerinden "Türk Louai Sakka" lakaplı İbrahim Şen'in kardeşi ve 2014 dosyasında da şüpheliydi.

Akademisyen yaptılar bunu. Ama Ocak 2014 El kaide dosyasında Suriye'deki terör kamplarına malzeme gönderdiği tespiti var. Ve bu adam serbest

Abisinin (İbrahim Şen) ağzından; silah sevkiyatlarını kimin yaptığı, silahların kime gittiği de açık.Abdulkadir Şen, Somali'deki El Şebab terör örgütüne maddi desteği toplayan biridir dosyaya göre. Abi-kardeş terör ağının yöneticisi...İHH-El Kaide bağlantısını sağlayan kişi de Abdulkadir Şen'dir. İHH irsaliyeli ilaç vs gibi yardımları terör örgütlerine gönderen kendisidir.

Sonuç olarak; Abdulkadir Şen'i bir twitter trolü olarak görmeyin sakın. Pakistan-Afganistan-Suriye-Türkiye-Somali ağının yöneticisi...

ABDÜLKADİR ŞEN'İN ALEVİLERİ TEHDİT ETTİĞİ TWİTLER


Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER ANALİZ HABERLERİ