Hizmet Hareketi'ne 4 İhale

"Bu Allah’ın (c.c.) lütfu darbe teşebbüsü sayesinde çok önemli 4 ihale yapma imkanı yakalamış durumdayız.
Baskın Oran mizahi tarzda kaleme aldığı "R. T. Erdoğan’ın Yazılmamış Anıları – Fasıl 53"te AKP'nin Hizmet Hareketi'ne ihale ettiği 4 konuyu yazdı. 

Oran'ın tamamına yakınını Hizmet Hareketi'ne ayırdığı yazısının "4 ihale" bölümü şöyle:

"Bu Allah’ın (c.c.) lütfu darbe teşebbüsü sayesinde çok önemli 4 ihale yapma imkanı yakalamış durumdayız.


Birincisi, Rus uçağı ihalesi. Adalet Bakanımız Bekir, Rus uçağını düşüren pilotların darbeci askerler arasında olduğunu söyledi. Ben de konuştum: “Rus uçağını düşüren pilotların Pensilvanya ile bağlantıları olabilir!" Şimdi de Mehmet Şimşek demeç verdi: "24 Kasım'da Rus uçağını düşüren pilotlar, kararı kendileri aldı”.

İkincisi, Muhsin’in helikopter ihalesi. Benim Marmaris’ta kaldığım otele saldıran darbeciler arasından dört tanesinin, Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopter kazasından sonra olay yerine giden kaza kırım ekibinden olduğunu öğrendik. Böylece bu faili meçhul cinayet de aydınlanmış oluyor. Bunu Rusya pek yemez ama, hiç olmazsa BBP’nin desteğini kazanmış olacağız inşallah.

Üçüncüsü, Uludere ihalesi. Benim şu sıralarda fiilî sözcülüğümü üstlenen damadım Berat açıkladı ki, Rus uçağının düşürülmesi olayıyla birlikte Uludere dosyası da yeniden açılacaktır. Hani şu, Kürtlerin Roboski dedikleri şey; bi türlü ne yapacağımızı bilemiyorduk. Bu Allah’ın (c.c.) lütfu ona da yetişti, inşallah. Onu da bu sayede F..Ö’ye yamamış olacağız.

Dördüncüsü, Hrant Dink cinayetinin faillerini nihayet yakaladık: Darbeci Paralelciler!"

Yazının tamamını buradan okuyabilirsiniz
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER ANALİZ HABERLERİ