Ali Babacan, seçim kararı hakkında konuştu: Adıyla sanıyla pusuladaki yerini alacak

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Sakarya İl Başkanlığı tarafından Adapazarı ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Babacan, seçimlere kendi adı ve logosuyla girme kararı almasının ardından açıklamalarda bulundu.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin seçimlere kendi adı ve logosuyla girme kararı almasının ardından ilk kez konuştu. Babacan, DEVA Partisi adıyla sanıyla şanıyla namıyla her alanda hazırladığı çözümlerle oy pusulasındaki yerini alacak." dedi.

ADIYLA ŞANIYLA PUSULADAKİ YERİNİ ALACAK


Tüm ülkeyi karış karış gezdiklerini belirten Babacan, "DEVA Partisi adıyla sanıyla şanıyla namıyla her alanda hazırladığı çözümlerle oy pusulasındaki yerini alacak. Türkiye'nin devası bu gençler, bu güçlü nüfusu." dedi.

Türkiye'nin yanındaki coğrafyalara baktıklarında hallerine şükrettiklerini aktaran Babacan, çok ve dosdoğru çalışmak zorunda olduklarını dile getirdi.

Ülkenin tüm zorlukları aşma gücüne sahip olduğuna değinen Babacan, vatanın kıymetinin bilinmesi gerektiğini kaydetti.

Türkiye'yi iyi yönetmeye talip olduklarına işaret eden Babacan, birçok alanda eylem planı hazırladıklarını sözlerine ekledi.

Babacan, iftarın ardından Serdivan ilçesindeki Bağlar Caddesi'nde esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ