Perinçek şikayet etti, Davutoğlu’na yakın yayın yönetmeni ifade verdi

Doğu Perinçek, kendisi hakkında bir haberde "meczup" ifadesi kullanıldığı için Medya Notu internet sitesi genel yayın yönetmenini şikayet etti. İfadesine başvurulan Serhat Ramay, "Hayatımda harcadığım hiçbir yarım saate bu kadar üzülmemiştim" dedi.
Son dönemde eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu doğrudan hedef alan açıklamalar yapan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, bu kez Davutoğlu’na yakın internet sitesi hakkında şikayetçi oldu. Perinçek, Gelecek Partili isimlerin yanısıra Ahmet Davutoğlu’nun haberlerini yapan, açıklamalarını canlı yayınlayan Medya Notu internet sitesi hakkında, kendisine bir haberde “meczup” denildiği gerekçesiyle şikayetçi oldu.

Konuya ilişkin Medya Notu’nda yer alan haberde, “İktidarın küçük ortağı ve havuz medyasının yeni gözdesi, Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek’in hedefinde yine Medya Notu vardı. Geçtiğimiz günlerde Vatan Partisi’nin yayın organı Aydınlık’ın hedef aldığı Medya Notu, söz konusu şahıslara ağzının payını vermiş, ardından Doğu Perinçek hırsını alamamış olacak ki suç uydurarak Medya Notu’nun bir haberinden dolayı şikayetçi olmuş” denildi.

Genel Yayın Yönetmeni Serhat Ramay’ın bugün söz konusu haberle ilgili olarak ifade verdiği belirtilen haberde, “Konuya ilişkin görüşünü aldığımız Ramay, ‘Hayatımda harcadığım hiçbir yarım saate bu kadar üzülmemiştim. Bunların işi gücü yok mu?’ şeklinde görüşlerini ifade etti” ifadeleri kullanıldı.


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ