Nuran Arifoğlu eşinin mezarı başından seslendi: Cezaevlerinde değişen bir şey yok

Cezaevinde yakalandığı kansere rağmen zamanında tahliye edilmeyerek hayatını kaybeden işadamı Medeni Arifoğlu'nun eşi Nuran Arifoğlu mezar ziyaretinde, "Cezaevlerinde can pazarı yaşanıyor. Değişen bir durum yok. Seni hatırlatıyor, yaşananlar" dedi.


Cezaevinde yakalandığı kansere “cezaevinde kalamaz” raporlarına rağmen zamanında tahliye edilmeyip, tahliyesinden çok kısa bir süre sonra da hayatını kaybeden Bingöllü işadamı Medeni Arifoğlu’nun eşi Nuran Arifoğlu, eşinin mezarını ziyaret ettiği fotoğrafını paylaştı.

Nuran Arifoğlu, “Ben geldim can yoldaşım. Feyza yine gelmedi üzülme, henüz hazır değil senin burada yattığını görmeye. Bizleri gördüğün gibi sensizlik her gün daha acı veriyor” dedi.


Cezaevlerinde yaşanan durumunun değişmediğini kaydeden Nuran Arifoğlu, “Cezaevinde olduğun günleri bile özlüyorum. Cezaevlerinde can pazarı yaşanıyor, değişen bir durum yok. Seni hatırlatıyor, yaşananlar” ifadelerini kullandı.

 

ÖZGÜR DOĞAN’IN EŞİ: İLK KEZ MEZARA GİDECEĞİM ÇOCUKLARLA

Nuran Arifoğlu’nun bu paylaşımına pek çok yorum yapıldı ancak cezaevinde kansere yakalanıp vefat eden öğretmen Özgür Doğan’ın eşi Seyran Doğan’ın paylaşımı yürek burktu. Eşinin mezarına ilk kez gideceğini kaydeden Seyran Doğan, Nuran Arifoğlu’nun paylaşımının altına, “Biç gitmedim, gidemedim. Çocuklar da olacak yanım da.
Ne hissederim, nasıl davranırım bilemiyorum. Biraz korkuyorum” diye yazdı.

“GİDE GELE ALIŞIRSINIZ…”

Doğan’ı teselli eden Nuran Arifoğlu ise “Sevdiklerinin yolunu gözledikleri söylenir. Gidin ilk zamanlar orada yattığına inanamazsınız gide gele alışırsınız. Yokluğu hep hissedilecek” dedi. İkisinin de eşleri cezaevinde kansere yakalanıp zamanında tahliye edilip tedavi edilmediği için hayatını kaybeden acılı iki kadının dayanışması yürek burktu.

Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ