Güven Timi’nde görevli polis hırsızlık yaparken yakalandı

Bir alışveriş merkezindeki mağazadan bot çalan kişinin polis olduğu ortaya çıktı. Güven Timleri’nde çalıştığı belirtilen polis memuru gözaltına alınıp Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.
Ankara’daki bir alışveriş merkezinde bulunan mağazadan bir çift bot çalan kişinin polis olduğu ortaya çıktı. Polis memuru gözaltına alındı.

BOTLARIN BARKODLARINI KESMİŞ

Gazete Fersude’nin iddiasına göre Ankara’daki bir AVM’de polis memuru A.S, girdiği spor mağazasından bir çift bot alıp, çantasına koydu. Mağazadan çıkacağı sırada ise bottaki alarm çaldı. Mağaza görevlileri tarafından içeri davet edilen A.S’nin çantasında yapılan aramada bir çift bot olduğu görüldü. Botları satın aldığına dair kasa fişi sorulan A.S’nin herhangi bir ödeme yapmadığı belirlendi. Barkodun da kesik olduğu gözlemlendi.


GELEN POLİSLERE KİMLİĞİNİ GÖSTERDİ

Mağaza yetkilileri durumu polise bildirdi. Gelen polislerin kimlik sorduğu A.S. ise cüzdanından polis kimliğini çıkardı. Polis kimliğini gören diğer polisler kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. Asayiş Şube Müdürlüğünde Güven Timleri’nde çalıştığı belirtilen polis memuru, hırsızlık suçlamasını kabul etmedi. Mağaza yetkililerinin şikayeti üzerine gözaltına alınan polis memuru, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ