Antalya’da 5 gündür kayıp olan Azra Gülendam’ın cesedi bulundu

Antalya'da 5 gündür kayıp olarak aranan Azra Gülendam Haytaoğlu’mdan kahreden bir haber geldi. Haytaoğlu’nun cansız bedeni bir ormanda gömülü halde bulundu.


Kendisinden 5 gündür haber alınamayan Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu’nun cansız bedeni bulundu, ailesi yasa boğuldu.

SESLERİNİ SOSYAL MEDYADAN DUYURMAYA ÇALIŞTILAR


Türkiye’nin ve bölgenin tek gündeminin yangınlar olduğu Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 26 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu’ndan ailesi 5 gündür haber alamıyordu. Son olarak Lara bölgesinde görüldüğü belirtilen Haytaoğlu’nun ailesi, günlerdir sosyal medyadan seslerini duyurmaya çalışıyordu.

Haytaoğlu’nun ailesi, “Emniyet telefon sinyaline pazartesi günü bakabiliriz dedi, bu çok geç kızımızı canlı kanlı saçının teline zarar gelmeden bulmak istiyoruz lütfen bize yardım edin. Şiddet gören katledilen kadınlar için en önce koşan, bu dünyanın güzelleşmesi için çaba harcayan Azramızı bulmamız için lütfen yardımcı olun” ifadelerine yer vermişti.

5 GÜN SONRA BULUNDU

Alınan son dakika bilgisine göre Azra Gülendam Haytaoğlu’nun cansız bedenine ulaşıldı. Haytaoğlu’nun katledildiği anlaşıldı.


Emlakçı Mustafa Murat Ayhan gözaltına alındı

ŞÜPHELİ EMLAKÇI MUSTAFA MURAT AYDIN GÖZALTINA ALINDI

Üniversiteli kadına tecavüz edip boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp valizle ormana gömen emlakçı Mustafa Murat Ayhan (48) gözaltına alındı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ