MEVZU BUDUR …. BOŞUNA BİR AKMİLİSİ İKNAYA ÇALIŞMAYIN…
Haksızlık, yolsuzluk, talan, işkence, mala mülke çökme, işsiz ve aç bırakma, kitlesel tutuklamalar, şehirlerin tanklarla düm düz edilmesi ve zulmün her türlüsünün uygulanmasına; buna karşın iktidar sahiplerinin kendileri için Saraylar inşa etmesine rağmen, insanlar nasıl oluyor da tüm bu gerçekleri görmüyorlar?
Erdoğan Rejimi’nin girdabına kapılmamış her kesin kendisine en sık sorduğu soru bu.
Bu sorunun cevabı Rejime tabi kitlenin kıvamında gizli.
Kitlenin kendi mantığını özetlediği video burada: