"Şikeciler" diye bağırdı olay oldu

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin soyunma odasında baş döndüren gelişmeler..
Fenerbahçe cephesinden olaylı derbiyle ilgili müthiş iddialar geldi... Tolga Zengin soyunma odasında 'şikeciler' diye bağırdı!

Olaylı geçen Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin yankıları sürüyor... Sarı lacivertli kulüpten Beşiktaş ile ilgili yeni suçlamalar geldi. İşte detaylar:

Caner Erkin hakkında önemli suçlamalarda bulunan sarı lacivertliler, Beşiktaşlı futbolcunun, sezon başında Fenerbahçe’ye dönüşünü veto ettiği için kızgın olduğu Advocaat’a küfür ettiğini ileri sürdüler.


İddiaya göre Caner Erkin, soyunma odası koridorunda karşılaştığı Hollandalı teknik adama iki kez küfretti. Sarı lacivertliler, “Advocaat ilk küfürü anlamadı. Bunun üzerine Caner bir kez daha küfretti.Yıllarca bu takımda oynadı. Bu öfkesinin kaynağını anlayamadık” dediler.

Bir başka iddia ise Beşiktaşlı Tolga Zengin ile ilgili ortaya atıldı. Sarı lacivertliler, Tolga’nın F.Bahçe soyunma odasına “Şikeciler” diye bağırdığını söylerken, Fenerbahçeliler ise “Beşiktaş şikeden ceza aldı. Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu cezaevinde yattı. Şikenin kumpas olduğu ortaya çıktı. Daha hangi kulüpte oynadığının farkında değil” diye tepki gösterdi.

Öte yandan, derbi sonrası Oğuzhan’ı arayan Alper Potuk, bu görüşmeyi arkadaşlarına aktarırken, Oğuzhan’ın bir TV programında Van Persie’yi övdüğü için taraftarından tepki aldığını, sahada ona sataşarak kendisini seyircisine kanıtlamak istediğini söyledi.

İNGİLİZCE KONUŞTUK

F.Bahçelilerin suçlaması ile ilgili konuştuğumuz Beşiktaşlı Caner Erkin ise iddiaları yalanladı. Caner, derbide Advocaat ile İngilizce bir konuşması olduğunu ve olayları tartıştıklarını belirtti.

Siyah beyazlı futbolcu, “Advocaat’a karşı hiçbir saygısızlığım olmadı. İkimiz de maçtaki atmosferin kötüye gitmesinin nedenleri tartıştık. Advocaat bana olaylara uzak olduğunu söyledi ve bu gibi şeyleri futbolun içinde görmek istemediğini anlattı. Ben ise Robin Van Persie’nin maç sırasında yaptığı hareketlerin normal olmadığını söyledim” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ