Muş’ta AKP milletvekili aday adayı, 2 bin 500 kişi ile CHP’ye katıldı

Muş’ta AKP milletvekili aday adaylarından olan, Badikan Aşireti mensubu Fatih Cengiz, 2 bin 500 kişiyle CHP’ye geçti.


CHP Muş İl Başkanlığı tarafından dün yapılan katılım töreninde partiye yeni üye olanlara rozetleri takıldı. Törende AKP’den milletvekili aday adayı olan Fatih Cengiz de beraberindeki 2 bin 500 kişiyle CHP’ye geçti.

CHP Muş İl Başkanı İsmail Adanur, “Aramıza yeni katılan bireylere huzurlarınızda teşekkür ediyor hoş geldiniz diyorum. Muş eski milletvekilimiz Zeki Eker ve Muş Ticaret Odası eski Başkanı Fatih Cengiz’e de ayrıca teşekkür ediyorum. Genel Başkanımızın başlatmış olduğu iktidar yürüyüşünü, zaman kaybetmeden aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte şehrimizin her karışında büyüterek devam edeceğiz” diye konuştu.


Fatih Cengiz, “Hepiniz hoş gelmişsiniz sefalar getirdiniz. Bugün işini gücünü bırakıp tarla, buğday pancar zamanı bize zaman ayırıp geldiğiniz için herkese teşekkür ediyorum. Biz CHP ile yola çıktık Allah’ın izniyle sonuna kadar da devam edeceğiz” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ise, “Sizlerin sayesinde önümüzdeki dönem bu iktidarı değiştireceğiz” diye konuştu. Salıcı, “Bu iktidarın gidiş biletini siz bugün burada Muş’ta kesmiş oluyorsunuz. Muşlulara, İstanbul seçiminde bize vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ