Aydınlık yazarı: Akşener'e fotoğraflı komplo kurulacak

Aydınlık yazarı Sabahattin Önkibar, Meral Akşener'in bir fotoğrafının servis edileceği duyumları olduğunu belirtti.
Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, Meral Akşener'in, 15 Temmuz darbe girişiminin bir numaralı ismi Adil Öksüz ile bir fotoğrafının servis edileceği duyumları olduğunu belirterek "Planlanan Meral hanımın itibarsızlaştırması..."dedi.

Önkibar, "Mesela Akşener’in Adil Öksüz ile gizli buluşmasını gösteren bir fotoğrafın servis edileceği fısıltısı var ki bunu yapmak için montaj bile kafi gelebilir..." ifadelerini kullandı.

Ülkücü kökenli olan Önkibar, yazısında "İşte Meral Akşener'in servis edilecek fotoğrafı" başlığını kullandı. Benzer konuda başka görüntülerden de söz edildiğini söyleyen Önkibar, "Kısaca duyumlarıma göre Meral Akşener’i imha bağlamında siyasi mühendislik ve komplo hazırlığı var." diye yazdı.


İşte Önkibar'ın yazısının ilgili bölümü:

"Meral Akşener’in gözü referandumda! Hayır çıkarsa MHP’deki mücadelesini sürdürecek.

Evet çıkarsa, ya yeni parti kuracak veya 2019’da Tayyip Erdoğan’a karşı Cumhurbaşkanı adayı olacak.

Bu tablonun okuması Akşener’in her durumda siyasette var olacağıdır.

Ancak...

Malum merkezler Akşener’i tasfiye için pusuda!

Hayır bir şeyler uydurup tutuklamayacaklar zira böyle bir şeyin mağduriyete sebep olacağını ve referandumda ters tepeceğini biliyorlar.

Planlanan Meral hanımın itibarsızlaştırması...

Mesela Akşener’in F..Ö’nün TSK İmamı Adil Öksüz ile gizli buluşmasını gösteren bir fotoğrafın servis edileceği fısıltısı var ki bunu yapmak için montaj bile kafi gelebilir...

Keza benzer konuda başka görüntülerden söz ediliyor.

Kısaca duyumlarıma göre Meral Akşener’i imha bağlamında siyasi mühendislik ve komplo hazırlığı var.

Amaç Akşener’i devreden çıkarıp MHP tabanını referandumda ümitsiz ve beklentisiz bırakıp başkanlık lehinde oy vermesinin önünü açmak... Dahası, gelecek adına tehdit olmasını engellemek!" 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ