Altun, Bahçeli'ye şükranlarını sundu: Çağrısı çok anlamlı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, MHP lideri Bahçeli'nin gençlere "üniversite tercihlerinde iletişim fakültelerini dikkate almaları" çağrısına ilişkin, "Devlet Bahçeli’ye bu anlamlı çağrısından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gençlere "üniversite tercihlerinde iletişim fakültelerini dikkate almaları" çağrısına ilişkin açıklama yaptı.

Medyanın önemli bir bölümünün Türkiye'nin menfaatlerine karşı  5. kol faaliyeti yürüttüğünü öne süren Altun, Bahçeli'ye 'bu anlamlı çağrısından dolayı şükranlarını sunduklarını' söyledi.


Altun, şu ifadeleri kullandı: 

“Ülkemizin menfaatlerine karşı medyanın önemli bir bölümü 5. kol faaliyeti yürütüyor. Yalanlar üzerine inşa ettikleri gündemlerini hakikatin sesiyle buluşturmalıyız.

Bu medya kuşatmasını da kırmak ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada hakikatin sesini yükseltmek için sürdürdüğümüz iletişim seferberliğinde hepimize büyük sorumluluk düşüyor. Ülkemizin her bir ferdinin bu mücadeleye omuz vereceğine yürekten inanıyorum.

İletişim Başkanlığı olarak ülkemizin haklı davasını dünyaya anlatma mücadelemizde İletişim Fakülteleri de önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor. İletişim Fakültesi hocalarımızı, öğrencilerimizi ve tüm gençlerimizi Türkiye’nin iletişimini birlikte yapmaya davet ediyorum.”
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ