Ünlü oyuncu kalp krizi geçirdi

Güldür Güldür'ün sevilen oyuncusu Çağlar Çorumlu reklam çekimi sırasında kalp krizi geçirdi. Hemen ameliyata alınan sanatçının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

“GÜLDÜR Güldür” adlı komedi programında canlandırdığı Eşofmanlı Şevket Hoca karakteriyle tanınan Çağlar Çorumlu’nun reklam filmi çekimlerinde kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı. Acilen hastaneye götürülen Çağlar Çorumlu'nun kalp damarlarına üç stent takıldı.
Ünlü oyuncu Çağlar Çorumlu, geçtiğimiz hafta marka yüzü olduğu firmanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti. Çekimler sırasında sırtında bir ağrı olduğunu ve kendisini kötü hissettiğini söyleyen Çağlar Çorumlu acilen hastaneye götürüldü.

Kalp krizi geçirdiği anlaşılan  ve operasyonla kalp damarlarına üç stent takılan oyuncu, birkaç gün hastanede müşahede altında tutulduktan sonra taburcu edildi. 


"İYİYİM" MESAJI

Çıkan haberlerin ardından Çağlar Çorumlu Twitter sayfasında bir açıklama yaptı. Ünlü oyuncu sayfasına şu notu düştü:

'Gerekli tetkikler ve kontroller yapılıp, önlem alınmıştır. İlginize teşekkürler..."


ÇAĞLAR ÇORUMLU KİMDİR?

Çağlar Çorumlu 4 Aralık 1977′ de Merzifon’da dünyaya geldi. Eğitimci bir aileden gelen Çorumlu’nun annesi ve babası Öğretmendir. 1994 yılında, Merzifon Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra, Eskişehir’e yerleşti.

2000 yılında Anadolu Üniversitesi “Turizm ve Otel İşletmeciliği” bölümünden mezun oldu. Eskişehir’de yaşadığı yıllarda, okuduğu üniversitenin “tiyatro kulübü”ne katıldı. Kendisindeki Oyunculluk yeteneğini ilk olarak, bu tiyatro kulübünün yönetmeni olan Tolga Evren’in desteği ile fark etti.

Üniversite eğitimi tamamladıktan sonra, Tiyatro eğitimi almak ve tiyatro hayatına profesyonel olarak devam etmek için 2000 yılında İstanbul’a yerleşti. Bir yıl “MSM ACTOR STUDIO”da tiyatro eğitimi aldı ve 2001 yılında mezun oldu.

Mezun oluktan sonra, hemen televizyon ve tiyatro sektöründe kendine yer buldu. Profesyonel olarak çalıştığı ilk tiyatro olan Kabare Taksim’e katıldı. Ardından, Kabare Taksim ekibinin yaptığı bir dizi olan 7 Numara dizisinde Yusuf Güdük karakterini canlandırdı. “Kabare Taksim”den sonra Komedi Kılçık adlı gurupta kabare oyunculuğu yapmaya devam etti.

Daha sonra, 2007 yılında İstanbul Efendisi adlı oyun ile, İstanbul Şehir Tiyatrolarına katıldı. 2013 yılın da, altı yıl oyuncu olarak çalıştığı bu kurumdan istifa etti. Yine 2013 yılında kendi tiyatrosu TiyatrOPS’u kurdu. Yazar Koffi Kwahulé’nin “Big Shoot” adlı oyunu TiyatrOPS tarafından 18 Ocak 2014 tarihinde sahneye konmuştur.

Çağlar Çorumlu Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra, 2001 yılından bu yana pek çok dizide ve sinema filminde rol aldı. Ayrıca, animasyon ve Reklam dublaj çalışması da yapmaktadır. Çağan Irmak’ın 2010 yılı yapımı Prensesin Uykusu adlı filmindeki Aziz karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiş ve övgüye layık görülmüştür. Ayrıca 2012 yılında 16. Yapı Kredi Afife Jale Tiyatro ödüllerinde, Şark Dişçisi adlı oyunda Taparnigos rolü ile ” Yılın En Başarılı Müzikal Komedi Erkek Oyuncusu ” ödülüne layık görüldü.

Çağlar Çorumlu 2012 yılında Gaye Çorumlu ile evlenmiştir.

Filmografisi

Pek Yakında: Zeki – 2014
Güldür Güldür : Şevket Mircan – 2013
İbret-i Ailem : Kenan – 2012
Koyu Kırmızı : Galip – 2012
Prensesin Uykusu : Çağan Irmak – Aziz – 2010
Geniş Aile “2. Sezon” – Ömer Ugur – Yurdakul – 2010
Rina : Umut – 2009
Teyzanne : Şaşkın Bakkal – 2009
Haneler : Çağlar – 2009
Osmanlı Cumhuriyeti : Gani Müjde – Piştici – 2008
Üvey Aile : Feyyaz – 2008
Derman : Güven – 2008
Avrupa Yakası – 2007
Ezo Gelin 1. Sezon : Zeki – 2006
Kader (film) : Kamil – 2006
Hayat Türküsü : Sezgin – 2006
Ah Polis Olsam – 2006
Yanılgılar Mehmet – 2006
Ters Köşe : Sinan – 2005
Gece Yürüyüşü : Hakan – 2005
Yedi Numara : Yusuf Güdük – 2000
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ