Ufuk Bayraktar palayla mekan bastı iddiası

Oyuncu Ufuk Bayraktar'ın Cihangir'deki bir mekanda elinde palayla ölüm tehditleri savurduğu haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.
Geride bıraktığımız akşam Seren Serengil’in sevgilisi olduğu Özay Bakır’ın sahne aldığı Hazine olaylı bir gece yaşadı. Uçankuş’un haberine göre popüler dizilerde boy gösteren oyuncu Ufuk Bayraktar, arkadaşlarıyla oturduğu mekanda bir anda sinirlenerek adeta mekanda terör estirdi. Saat 02.15’i gösterdiği sırada Özay Bakır’ı izlemeye gelen Kubilay C., Selen Z., Esmen Ö. ve Muhammed Onur K. masada sohbet ederlerken yanlarına oyuncu Ufuk Bayraktar geldi bu sırada masada bulunanlardan Muhammed Onur K. tuvaletteydi. Masaya döndüğünde Bayraktar yerini vermek için ayağa kalktığında, Muhammed Onu K., Ufuk Bayraktar'a “sen benden yaşça daha büyüksün sen otur abi” dedi. Ancak beklenmedik bir tepki karşısında şaştı kaldı! UçanKuş Tv'nin haberine göre Ufuk Bayraktar bir anda “Otur diyorsam oturacaksın lan!” dedi. Böyle bir tepki beklemeyen Muhammed Onur K. ise çareyi oturmakta buldu. Ancak sular durulmadı, Ufuk Bayraktar'ın bir anda parlayan öfkesi geçmemişti. Ufuk Bayraktar ardından Kubilay C.'ye dönerek “Senin kardeşliğini sevdim” dedi Muhammed Onur K.'nın omzuna vurdu “Senin kardeşliğini sevmedim, senin ağzını burnunu kırarım” dedi. Masada herkes şok oldu. Bir anda gözler Ufuk Bayraktar'a döndü… Bayraktar, Muhammed Onur K.'nın yakasına yapışıp bir anda kafa attı, kaşını yardı.

OLAYLAR DAHA DA KARIŞTI…

Bir türlü sakinleştirilemeyen Ufuk Bayraktar ve diğer şahıslar arasında karşılıklı yumruklaşmalar yaşandı, araya bodyguardlar girdi. Ancak Ufuk Bayraktar'ın öfkesi dinmek bilmedi. Eline bir şişe kaptı, şişeyi kırdı ve fırlattı. Ancak şişe Bayraktar’ın kavga ettiği isimlere değil de arka masada neler olduğunu anlamaya çalışan bir kadının kafasına geldi ve kafasını yardı. Kadın acilen hastaneye kaldırıldı. Ufuk Bayraktar sonrasında Hazine'den dışarıya çıktı. Civarda bulduğu açık bir mekana gidip eline pala aldı ve geri döndü. Hazine'nin kapısındaki bodyguardlar elinde palayla dönen oyuncu Ufuk Bayraktar'ı görünce şoka girdi ve kaçmaya başladı. Bayraktar elinde palayla mekana daldı, kimse müdahale bile etme fırsatı bulamadı. Mekanın içinde palayı sallaya sallaya gezen Ufuk Bayraktar, daha önce masada yanına oturduğu Muhammed Onur K.'ya “Seni öldüreceğim“ diye bağırmaya başladı. Ufuk Bayraktar'ın kavga ettiği Muhammed Onur K. ise orada bulunan bir otelin lobisine geçti. İhbarlar sonrasında çok büyüyen olaya polis apar topar müdahale etti. Polisin geldiğini gören Ufuk Bayraktar ise olay yerinden aniden kayboldu. Muhammed Onur K. ve arkadaşları ise hastaneye giderek darp raporu aldılar, polise şikayette bulundular.


İşte olayı kanıtlayan ve detayların yazıldığı belgeler;

Ufuk Bayraktar iddiaları sosyal medya hesabından yalanladı:

Oyuncu Ufuk Bayraktar hakkında çıkan bu haberleri, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yalanladı. İşte Bayraktar’ın o paylaşımı:

Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ