Oyuncu Yurdaer Okur hakkında karar

Oyuncu Yurdaer Okur (43), önceki gün Ercan Havalimanı’ndan KKTC’ye giriş yaparken, 1 gram hintkeneviriyle yakalanmıştı.
KKTC'den çıkış yapacakken uyuşturucuyla yakalanan oyuncu Yurdaer Okur, 'Seni Kimler Aldı' adlı dizi ekibinden çıkarıldı.

Geçtiğimiz gün KKTC'de Ercan Havalimanı'nda üzerinde uyuşturucu madde bulunduğu için gözaltına alınan  Yurdaer Okur, çıkarıldığı mahkemenin kararıyla 100 bin TL senet ve 10 bin TL de nakit vererek serbest kaldı. Mahkeme Okur'un dava sonuçlanana kadar ülke dışına çıkışını da yasakladı. Okur'un suçlu bulunması durumunda ise sınır dışı edileceği açıklandı.

İKİNCİ ŞOK DİZİDEN


Yurdaer Okur'un yakında ATV'de başlayacak olan 'Seni Kimler Aldı' dizisinde yer alacağı açıklanmış, ilk tanıtım filmi de geçtiğimiz gün ekranlara gelmişti. Dizinin başrolünde yer alacağı açıklanan  Yurdaer Okur'un, KKTC'de gözaltına alınmasından dizideki akıbeti merak konusu olmuştu.

FRAGMAN YAYINDAN KALDIRILDI

Yapımcılığını Pastel Film Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün yaptığı, yönetmenliğini Sadullah Şentürk'ün üstlendiği, 'Seni Kimler Aldı' dizisinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve Yurdaer Okur'un da yer aldığı ilk tanıtım filmi de atv'nin internet sitesinden kaldırıldı.UYUŞTURUCU AĞIR SUÇ KABUL EDİLİYOR

KKTC’de uyuşturucu bulundurmak ağır suçlardan kabul ediliyor. Adada herhangi bir suç işleyen ve ceza alan yabancılar, cezalarını çektikten sonra sınır dışı ediliyor ve adaya tekrar girmelerine izin verilmiyor.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ