O Ses Türkiye 2017 şampiyonu oldu

O Ses Türkiye final gecesinde oylama sonucunda son 2'ye kalan yarışmacılar Hadise'nin takımından Dodan Özer ve Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından Resul Aydemir oldu.
O Ses Türkiye 2017'nin şampiyonu belli oldu. O Ses Türkiye 2017 şampiyonu Hadise'nin takımından Dodan Özer oldu. Böylece 6 yıllık sezonun ardından Hadise ilk defa O Ses Türkiye şampiyonluğu yaşadı.

O Ses Türkiye'de son iki yarışmacı Dodan Özer ve Resul Aydemir oldu. 

Noterin getirdiği sonuçları Acun Ilıcalı açıkladı.


O Ses Türkiye 2017 Finalinde kazanan isim Dodan Özer oldu.

O Ses Türkiye'de final heyecanı kıyasıya yaşandı. Gerçekleştirilen performansların ardından final yolunda son 4 kişi için halk oylaması gerçekleşti.

O Ses Türkiye'yi sallayan Dodan Özer kimdir?

Yapılan halk oylamasının ardından finalde son 4'e kalan isimler Hadise'nin takımından Dodan Özer ve Taylan Bayri, Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından ise Keremhan Özdemir ve Resul Aydemir kaldı.

Böylece Sibel Can'ın da son yarışmacısı olan Burhan Çatılı elenmiş oldu.

Hadise'nin takımından Cihangir Moralı'da yarışmaya veda eden bir diğer isim oldu.
O Ses Türkiye'de final heyecanı devam ediyor. O Ses Türkiye'de finalde son 2'ye kalan isim belirlendi.

Finale kalan son 4 yarışmacı performanslarını sergiledi ve son 2 için oylama başlatıldı.

Yapılan oylama sonucunda son 2'ye kalan yarışmacılar Hadise'nin takımından Dodan Özer ve Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından Resul Aydemir oldu.

Yüzlerce isim arasından sıyrılarak O Ses Türkiye'de finale çıkan 6 yarışmacının mücadelesi bu akşam nefes kesen performanslarla tamamlandı. Hadise 3 yarışmacı ile finale çıkmayı başarmıştı. Gökhan-Hakan kardeşler 2 ve son olarak Sibel Can 1 yarışmacısıyla finale kalmıştı. Murat Boz ise son yarışmacısının yarı finalde elenmesinin ardından finale yarışmacı sokamamıştı. Bu akşam gerçekleştirilen O Ses Türkiye finaliyle ise büyük ödülün sahibi belli oldu. Peki, O Ses Türkiye 2017 şampiyonu kim oldu? İşte, O Ses Türkiye finalinde sergilenen performanslar ve şampiyon olan yarışmacı sizlerle...

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Hadise ve Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından 3'er ismin yer aldığı O Ses Türkiye yarı finalinde Sibel Can ve Murat Boz'un takımlarından ise birer isim yer almıştı. Yarı finalde performansların ardından yapılan SMS oylamasının ardından ise Hadise'nin takımından 3 isim, Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından 2 isim, Sibel Can'ın takımından ise bir isim finale çıkmaya hak kazanmıştı. Yarışmacılar oldukça zorlu maratonun ardından bu akşamda büyük finalde ter döktüler. Birbirinden yetenekli 6 yarışmacı hem araba için hem de kendi single'larını çıkarabilmek adına kıyasıya mücadele etti. Sergilenen performanslar ve eğlenceli gecenin ardından sıra halk oylamasına geldi. Yapılan halk oylamasının ardından ise O Ses Türkiye 2017'nin şampiyonu belli oldu.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ