Game of Thrones'un 'Jon Snow'u rehabilitasyon merkezine yattı

Game of Thrones dizisinde sekiz yıl boyunca 'Jon Snow' karakterini canlandıran Kit Harrington, final yapan dizi sonrası rehabilitasyon merkezinde tedavi görmeye başladı.


Reuters'ın geçtiği habere göre Harrington'ın menajeri, “Kit, bu molayı bazı kişisel sorunları üzerine yoğunlaşmak üzere bir sağlık tatilinde biraz zaman geçirmek için fırsat olarak görüyor” açıklaması yaptı.

32 yaşındaki Harington'ın, final bölümündeki cesur rolüne dikkat çeken Reuters, İngiliz oyuncunun bir diziden dünya yıldızlığına geçen bir şöhrete kavuştuğu ifade ediliyor.


Harrington'ın menajeri tarafından yapılan açıklamada fazla detay barındırılmadığını söyleyen Reuters, New York Post'ta kaleme alınan bir yazıda, Harrington'ın alkol, stres ve yorgunlukla mücadele ettiğinin yazıldığına vurgu yapıyor.Reuters'ın aktardığına göre yıldız oyuncu, Game of Thrones'un 19 Mayıs'ta final yapmasından birkaç hafta önce ABD'de bir kliniğe başvurmuş.

Dizinin finali sadece ABD'de 19,3 milyon rekor izleyici çekmişti. 

Haberde, Kit Harrington'ın aynı dizide rol arkadaşı olan Rose Leslie ile evliliği de hatırlatılıyor.

Harington'ın, 2018'de verdiği bir röportajında şöhretle başa çıkmakta zorlandığı ve “korkutucu” ifadesini kullandığına da dikkat çekiliyor:

“Dünyadaki en şanslı insan olduğumu hissetmek zorunda olduğumu ama aslında kendimi çok savunmasız hissettiğimi anladım."
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER KÜLTÜR & SANAT HABERLERİ