Ezhel, PKK sempatizanı iddialarına patladı: ‘Sizlerden iğreniyorum’

Rap şarkıcısı Ezhel, kendisine yönelik PKK sempatizanı yakıştırmaları yapanlara ‘Susmak istiyorum ama dayanamıyorum arkadaşlar. Yaptıklarınız çok ağrıma gidiyor’ sözleriyle yanıt verdi.


TSK’nın Suriye’ye askeri harekatı sonrası sosyal medyada Savaşa Hayır etiketine verdiği destekle eleştirilen Ezhel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, PKK sempatizanı olduğu iddialarına cevap verdi. İddialar ile ilgili suskunluğunu ilk kez bozan Ezhel, “Susmak istiyorum ama dayanamıyorum arkadaşlar” dedi.

BUNLARI YAPAN PKK SEMPATİZANI OLABİLİR Mİ?


İddia sahipleri ‘sizlerden iğreniyorum’ diyen Ezhel, ‘Her gittiği yerde Türkçe Rap diye bağıran, Türkçeyi dünyaya tanıtan bir PKK sempatizanı olabilir mi? Erzincan’da köyü basılmış birisi terörist olabilir mi? Ankara’da tüm o bombaları gören tanıdıklarını kaybeden bir Ankaralı, yurttaşının katledilmesine sevinebilir mi?’ ifadelerini kullandı.

SAVAŞIM TÜRKİYE’Mİ MUTLU BİR GÜN GÖRMEK

Rapçi Ezhel’in paylaşımı şöyle, “Susmak istiyorum ama dayanamıyorum arkadaşlar. Yaptıklarınız çok ağrıma gidiyor. Her gittiği yerde Türkçe Rap diye bağıran, Türkçeyi dünyaya tanıtan bir PKK sempatizanı olabilir mi? Erzincan’da köyü basılmış birisi terörist olabilir mi? Ankara’da tüm o bombaları gören tanıdıklarını kaybeden bir Ankaralı, yurttaşının katledilmesine sevinebilir mi? Sizlerden iğreniyorum. Tek suçum güzel ülkemizde hep beraber yaşamak istemek. Askerimiz ölmesin, insanımız aç ve cahil kalmasın istemek. Evet imkansızı istemek belki ama benim SAVAŞIM budur. Bir gün Türkiye’mi mutlu görmektir.“

Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER KÜLTÜR & SANAT HABERLERİ