Sedat Peker’den Demirören’e: Milangaz’a nasıl çöktüğünü anlatacağım, belgelerin tamamı bende

Yayınladığı videolarla iktidarı sarsan Sedat Peker, Yıldırım Demirören’le ilgili çok ciddi iddiaları kamuoyuyla paylaştı.


Yayınladığı videolarla iktidarı sarsan Sedat Peker, Yıldırım Demirören’le ilgili çok ciddi iddiaları kamuoyuyla paylaştı. Organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Peker’in paylaşımlarına göre Demirören Grubu, Milangaz’a ‘çökmüş’. Peker, “Demirören, senin OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz. Devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birçok mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım.” ifadelerini kullandı.
 
İşte Sedat Peker’in o paylaşımları:


“Lan pambıkören (Demirören), senin OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz. Pambıkören, baban (Erdoğan Demirören) meteliğe kurşun atarken Milangaz’ın gerçek sahibi Şevki Kurtkaya’nın ona yardım edip ilk dükkanı nasıl açtığınızdan başlayıp, sonraki süreçte devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birçok mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım.”

SİGORTA ŞİRKETİ DE DOLANDIRILMIŞ

“Lan pambıkören kendi yalınızı yakıp, içindeki fahiş fiyatla sigortalattığınız tabloların parasını alıp, sonra sözde yanan tabloları nereye gönderdiğinizi de anlatacağım. Sizi deli edeceğim. Pambıkören, babanın meşhur bir lafı vardı ya Senetle verseler tüm İstanbul’u satın alırım sözünü eskilerin hepsi bilir. Çünkü baban kimseye parasını ödemezdi. Hem mafya hem devlet bağlantılarıyla mallara çökerdi. Seninle işim bittiğinde tüm mallarını kaybedeceksin. Yönetim değiştiğinde de kesin cezaevine gideceksin.”

MİLANGAZ DOSYASININ TAMAMI BENDE

“Pambıkören, Demirören Medyadaki çakma gazetecilerini ve çakma tartışmacılarını da aynı akıbet bekliyor. Hepiniz göreceksiniz. Hepinizi deli edeceğim. Milangaz dosyasının tamamı bende. Okumaya başladım. Yüzde altmışına nasıl çöktüğünüzün evrakı da bende. Göreceksiniz. Mehmetçiğin paraları olan OYAK’a Total’i fahiş fiyatla sattığınızda yeni yönetimdeki hangi üyenin Bu yasadışı, bunu imzalamam dediğini dahi biliyorum. Her şey çok eğlenceli olacak.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ