Sedat Peker Cem Küçük’ü de deşifre etti: Sen de Paramount Otel’in beleşçilerindensin

Suç örgütü lideri Sedat Peker, 100 bin liralık gecelik ücretiyle ünlenen Paramount Otel’de ücretsiz konaklayan gazeteciler arasında Cem Küçük’ün de olduğunu açıkladı.


Peker, “Sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün” dedi.

 Sedat Peker, sosyal medya hesabından iktidara yakın gazeteci Cem Küçük’ün iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’ın Paramount Otelinde konakladığını yazdı.


Küçük, daha önce kendisiyle ilgili video çekeceğini söyleyen Peker’e “Elinden geleni ardına koyma. Senin gibilerle sonuna kadar mücadele etmek benim ruhumda var. Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz” demişti. Peker, Küçük’ün tweetini paylaşırken, Küçük bir süre sonra paylaşımını sildi.

Bugün sosyal medya hesabından Cem Küçük’e seslenen Peker, “Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar” dedi.

Peker’in tweetleri şöyle:

Çakma MİT’çi, süslü sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacam. Parça parça koparıp psikolojini bozacam. Önce seni delirtecem, sonra tedavi edecem.

Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar.

Cem Küçük, çakma MİT’çi; bana bir atar yapmıştın sonra tweeti silmiştin ya… Tweette şöyle diyordun: Senin gibilerle uğraşmak benim hayat boyu görevim. Çakma MİT’çi, adaya ne zaman veda etmek istersin? Fakat seni
hemen yollamayacağım.

Çakma MİT’çi (cem küçük); senin böyle saldırgan olma sebebin, benim duyduğuma göre sen çocukken sevgisiz büyümüşsün. Annen baban bile seni eldivenle seviyormuş. Ancak ben seni ötekileştirmeyecem. Önce seni deli edip sonra da sevgi terapisine alacam.

Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.”Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım.

Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar.

Çakma MİT’çi cem küçük, aslında ben size sarmayacaktım. Ama bana televizyon programlarında saygısızlık yaptınız. Bu beni çok üzdü. Şu an kendime terapi yapıyorum, yani sen ve senin gibileri kibrit kutusuna sokuyorum.

Çakma MİT’çi cem küçük; haber yapmak için ben kimseden para istemiyorum, para alıp günahsız insanları suçlamıyorum. Bunu yapanlar şerefsizdir, alçaktır, köpektir diye bir tweet atsana. Seni süslü sülü de kurtaramayacak çünkü onu da deli edeceğim.”
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ