Kovulan yandaşlara teselli eski yandaştan!

Fehmi Koru: Yıldıray Oğur ve Ahmet Taşgetiren'in topun ağzına konmaları, onlara bir şey kaybettirmez. Para kazanmıyorum, ama bir gün onun da mümkün olacağına inanıyorum.
Gül'e yakın AKP'li Fehmi Koru, çalıştıkları iktidar gazetelerinden kovulan Ahmet Taşgetiren ve Yıldıray Oğur'a destek yazısı yazdı.

"Türkiye gazetesi, yazarı Yıldıray Oğur ile yollarını ayırdı.. İddiaya göre, Star gazetesi de Ahmet Taşgetiren‘e ”Artık yazmanızı istemiyoruz” diyesiymiş… Her ikisi de dikkatle izleme ihtiyacı duyduğum yazarlar…" dedikten sonra Türkiye'de hala gazeteciliğin kaldığını(!) söyleyen Fehmi Koru, Türkiye'nin basın özgürlüğünde Çad ve Zimbabve'nin gerisinde kaldığının açıklandığı gün "Gazetecilik ha öldü, ha ölecek" yazabildi.

Ve şöyle devam etti:


"Referandum sonrasında patlayan kavgalarda Yıldıray Oğur‘un ve Ahmet Taşgetiren‘in –umarım onunla ilgili haber yanlıştır– topun ağzına konulmaları onlara bir şey kaybettirmez.

Kaybeden olacaktır elbette, ama onlar olmayacaktır."

KONUYU PARAYA GETİRDİ

İktidara yakın medyadan tasfiye edildikten sonra kendi sitesini açan Koru, "Müsaadenizle burada kendimden biraz söz edeceğim…" diyerek konuyu 'para kazanmaya' getirdi:

Geçen yılın başlarında, yazdığım gazete, ”Artık yazmanızı istemiyoruz” dediğinde şöyle bir sarsıldığımı hatırlıyorum.

”Yazamayan bir gazeteci ölsün daha iyi” diye düşündüm.

Aradan geçen bir yıl içerisinde kendime görüşlerimi yayacak bir platform oluşturabildim.

Etkili bir platform hem de…

Gazetelerde yazdığımda köşemi okuyan kişilerin sayısından çok daha fazlası her gün bu siteme uğrayıp sizlere ulaştırmak istediğim mesajlarımdan haberdar oluyorlar…

”Çok daha fazlası” derken abarttığımı sanmayınız; bir dizi gazetenin gerçek satış rakamlarının toplamından fazla okuru var fehmikoru.com sitesinin…

Para kazanmıyorum, ama bir gün onun da mümkün olacağına inanıyorum.

Sağolasın internet…
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ