Kıyat’tan Yaycı’ya: Polemiklere gerek yok, faturayı göstermeniz yeterli

Paramount Otel’de kaldığı ortaya çıkan emekli amiral Cihat Yaycı’nın ‘Gayri etik bir şekilde kalmadım, kalmam da” şeklindeki sözlerine emekli Koramiral Atilla Kıyat’tan cevap geldi: Ödediğiniz faturayı göstermeniz yeterli.
SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz’a ait olan Paramount Otel’de kalanlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak birçok ünlü ismin konakladığı otelde bu defa da intihar edenleri kumarbazlıkla suçlayan Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, emekli Amiral Cihat Yaycı’nın ve sanatçı Orhan Gencebay’ın beraber Paramount Otel’de kaldığı ortaya çıkmıştı.

O fotoğrafa ilişkin açıklama yapan Yaycı ise nasıl ve şekilde kaldığını açıklamayarak, “Ben hiçbir yerde gayri ahlaki, gayri meşru, gayri etik bir şekilde kalmadım, kalmam da. Ben haram ve helal ayrımına en ufak noktasına kadar hep dikkat etmişimdir. Bunlar bulanık suda F...’cülerin balık avlama faaliyetidir” demişti.


 

“ÖDEDİĞİNİZ FATURAYI GÖSTERMENİZ YETERLİ”

Yaycı’ya cevap ise onun gibi eski bir asker olan emekli Koramiral Atilla Kıyat’tan geldi. Twitter hesabından Yaycı’ya seslenen Kıyat, “Cihat Yaycı amiralim, kaldığınız otelle ilgili kendinizi savunmaya, polemiklere girmeye gerek yok. Ödediğiniz faturayı göstermeniz yeterli” ifadelerini kullandı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ