Hırsız, 'İhtiyacım olanı aldım' notu bırakarak, kıymalı yumurta yapıp, duş almış

Denizli'de Ramazan Bayramı'nda memleketine giden Karademir ailesinin evine hırsız girdi. "Sadece ihtiyacım olanı aldım. Allah size daha iyilerini versin" yazılı not bırakan hırsızın kendisine kıymalı yumurta yapıp, duş aldığı tespit edildi.
Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, Ramazan Bayramı tatili için memleketine giden Karademir ailesinin evine giren hırsızlık şüphelisi, “Sadece ihtiyacım olanı aldım. Allah size daha iyilerini versin” yazılı not bıraktı.

Hırsızdan şikayetçi olan ev sahibi Levent Karademir  “Bilgisayar ve iş elbiselerimi ihtiyacı gibi gösterip, çalmış. Bununla da yetinmemiş, alt katta tavada kıymalı yumurta yapıp bir güzel karnını doyurmuş. Duş da almış” dedi.
DHA’nın aktardığına göre; Ramazan bayramı için gititği memletinden 8 Mayıs’ta dönen Karademir ailesi, iki katlı evlerinin pencere ve kapılarının zorlandığını, eve hırsız girdiğini fark edip, polise bildirdi.

‘BİR DE UTANMADAN NOT BIRAKMIŞ’ 

Evine giren hırsızdan şikayetçi olan Levent Karademir, “Tatil dönüşü, evin halini görünce şok olduk. Kapıları ve pençeleri kırmış, biz de eve polisle birlikte girdik. Bir de utanmadan not bırakmış, ihtiyacı olanları aldığını yazmış. Bilgisayar ve benim iş elbiselerimi sanki ihtiyacı gibi gösterip, çalmış. Bununla da yetinmemiş, alt katta tavada kıymalı yumurta yapıp bir güzel karnını doyurmuş. Duş da almış. Eve girdiğimizde temiz olan tavada yumurta lekeleri vardı. Temiz olan banyoyu da kirli bırakmış. Yüzsüzlüğün bu kadarı diyorum. Kendi eviymiş gibi keyifle hırsızlık yapıp bir de not bırakmış” diye konuştu.

‘BARİ BİLGİSAYARIMI GERİ GETİRSİN’

Hırsızlık olayından sonra çocuklarının tedirgin olduğunu dile getiren Karademir, “Bari dizüstü bilgisayarımı geri getirsin çünkü içinde çocuklarımın, evliliğimizin 12 yıllık aile hatıralarımız vardı. Başka yerde yedekleri de yok. En çok hatıralarımızın çalınmasına üzülüyorum. Bilgisayarı geri getirirse şikayetimi geri alacağım” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ