“Erdoğan'ın kendisi nankördür; biz onu buralara getirdik, bedelini çok ağır ödüyoruz”

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Neymiş millet açmış” sözlerine tepki gösteren bir vatandaş, “Kendisi aç olmadığı için bizi de öyle tok biliyor. Cumhurbaşkanının kendisi nankördür. Biz onu buralara kadar getirdik, bedelini çok ağır ödüyoruz" dedi.

Yol TV’nin sokak röportajına katılan bir vatandaşa AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Neymiş millet açmış” sözleri soruldu. Vatandaş “Kendisi doyursun. Hepimiz açız. Kendisi aç olmadığı için bizi de öyle tok biliyor” şeklinde konuştu.

Vatandaş şöyle devam etti:


“Sayın Cumhurbaşkanının kendisi nankördür. Halk onu oralara getirdi, buralara yükseltti ve bedelini çok ağır ödüyoruz. Daha önce ben kendim de vermişim, şu anda vermiyorum. Ben uzun yol şoförüyüm, aç kalıyorum. Ne kırmızı et yiyebiliyorum, ne elbise alabiliyorum. Sarayda oturuyor kendisi yokluk bilmiyor, ama biz yokluk biliyoruz. Biz onu buralara kadar getirdik. Başbakanken dürüsttü. Daha önce ülkeye yararları oldu. Bizi kandırdı. Zeminini çaktı, sonra da sağa solda saldırdı. Bana çare bulacaksın. Bağıra bağıra bu ülkeye çare bulamazsın. Bize bir çare bulsun, boş laflar yapmasın.”

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ