Erdoğan’ın danışmanı, İkizdere’ye destek veren ünlüleri hedef aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanlarından, sosyal medya yöneticisi İsmail Cesur, İkizdere direnişine destek veren ünlüler için, "Çaptan düşmüşlük" dedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanlarından İsmail Cesur, İkizdere direnişine destek veren ünlü isimleri hedef alarak tepki gösterdi.

Erdoğan’ın sosyal medya yöneticisi Cesur, Twitter’daki paylaşımında sırasıyla Tarkan, Cem Yılmaz ve Gökhan Özoğuz’un fotoğraflarını paylaşarak, “Hazımsızlık, çaptan düşmüşlük, köhneleşmişlik” diye yazdı.


Tarkan, Rize’nin İkizdere ilçesinde İşkencedere Vadisi’nde yapılmak istenen taş ocağına direnen vatandaşlara destek olmuştu. Tarkan, konu hakkında birçok mesaj paylaşmıştı.
 
Komedyen Cem Yılmaz, İçişleri Bakanlığı’nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) gerekçelerini göstererek yayımladığı genelgelerin ardından bir paylaşım yapmıştı. Yılmaz’ın “hunili” paylaşımında İçişleri Bakanlığı’na yönelik direkt bir eleştiri bulunmasa da sosyal medyada bu şekilde algılanmıştı.

Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz da Tarkan gibi İşkencedere Vadisi’nde yapılmak istenen taş ocağı ile ilgili bölgedeki vatandaşlara destek olan birçok mesaj paylaşmıştı.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ