Canlı yayında cin çıkaran Hürman: İlmim doğuştan geliyor

Beyaz TV'de 'cin çıkarma' performansıyla gündem olan Pelin Hürman, "Bir büyü olayı varsa 6-7 ay uğraşıyorum bırakın da para alayım" dedi.

Beyaz TV’de yaptığı “cin çıkarma” ayiniyle gündem olan Pelin Hürman, bir büyüyü bozmak için 6-7 ay “emek” verdiğini belirterek, bundan para kazanmasının da normal olduğunu söyledi.

Kendisini “metafizik uzmanı” olarak tanıtan Pelin Hürman Oda TV’ye yaptığı açıklamada Beyaz TV’de yaptığı ve sosyal medyada gündem olan hareketleri için “Yaptığım kesinlikle bir cin çıkarma seansı değil, bir davetti. İnsanların farkındalık kazanabilmesi için yıllardı doktor doktor gezenler, şizofren teşhisi konanlar, ilaçlardan, terapilerden herhangi bir çare bulamayanlar insanların bedenlerinde böyle bir sıkıntı varsa anlayabilmeleri için ufak bir gönderide bulundum” ifadelerini kullandı.
 
‘İLMİM DOĞUŞTAN GELİYOR’

Kendi yaptığı işin bir “ilim” olduğunu söyleyen Pelin Hürman, “Benim ilmim doğuştan geliyor. Ben kimseye benzemem. Ben herhangi üfürükçü, muskacı değilim. Bunların hepsine de karşıyım” diye konuştu.

Bilim insanlarına karşı olmadığını söyleyen Pelin Hürman, ailesinin de laik ve sosyal bir aile olduğunu söyledi.

‘BEDENDEN ÇIKARMADAN ÜCRET ALMIYORUM’

Geçimini bu işten kazandığını ve vergisini verdiğini ifade eden Pelin Hürman, ne kadar para kazandığını söylemeyerek şu ifadeleri kullandı:

“Bir büyü olayı varsa, bunlar için 6-7 ay uğraşıyorum bırakın da para alayım. Ücretlendirilmesine girmem. Neden gireyim ki, kim ücretini soruyor. Ben bakımdan ve bedenden çıkarmadan ücret almıyorum. Bir büyü olayı varsa aylarca, yıllarca uğraşıyorum. Zannettiğiniz gibi ağzınızın açık kalacağı paralar değil sevgili kardeşim. 10 bin liralar değil, 8 bin liralar değil.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ