Alaattin Çakıcı’nın oğlu Babacan’ı hedef aldı: O masonik beynine sok!

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın oğlu Ali Çakıcı, DEVA Partisi lideri Ali Babacan'a, "Babam kriminal bir suçlu olabilir. Ömrünün 27 yılı hapishanede geçmiş ve bedelini ödemiştir. Bunu o masonik beynine sok!" dedi.

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın oğlu Ali Çakıcı, DEVA Partisi  Genel Başkanı Ali Babacan’ın “Bir suç örgütünün lideri özel bir kanuni düzenlemeyle hükümetin küçük ortağı tarafından alenen desteklenerek özel bir kanuni düzenlemeyle serbest bırakıldı” sözlerinden rahatsız oldu.

Oğul Çakıcı, babasının danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığıyla açıklama yaptı. Babacan, katıldığı bir televizyon programında. Sedat Peker’in açıklamalarını değerlendirerek, Çakıcı’nın cezaevinden çıkmasını “Bir suç örgütünün lideri özel bir kanuni düzenlemeyle hükümetin küçük ortağı tarafından alenen desteklenerek özel bir kanuni düzenlemeyle serbest bırakıldı” ifadesini kullanmıştı.


Ali Çakıcı, Ali Babacan’ı devlet başkanına ihanet eden devşirme olarak niteleyerek, şu ifadeleri kullandı: “Babam Alaattin Çakıcı ile ilgili sayın Ali Babacan denen, kader arkadaşı sayın Devlet başkanımıza ihanet eden bu devşirme Yahudi dönmesine şunu hatırlatmak isterim: Bir TV konuşmasında ABD’de kaldığı 41. State‘de kaldığını söylemektedir. Orada FBI adına ajanlık yapıp Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili sürekli ABD derin devletine bilgi verdiğini bizler bilmekteyiz. Ali Babacan’ı AK Parti kurulduğu yıllarda Amerikan derin devleti AK Parti’nin içine yerleştirdi.

Bu vatan haini kalkıp Sayın Genel Başkanımız Devlet Beye babamı hapishaneden çıkardı diye sanki bir mafya devleti oluşumunun temelini atmış gibi suçlayan bu gafil muhbir, CIA ajanı ve ABD derin devletinin fe.ö gibi bir ABD uşağı olduğunu Türkiye’de bilenler biliyor.”

"BABAM 27 YIL CEZAEVLERİNDE YATTI, BEDELİNİ ÖDEDİ"

Babacan ve muhalefet parti liderlerini, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve MHP lideri Devlet Bahçeli’ye sürekli saldırmakla suçlayan Ali Çakıcı, açıklamasına şöyle devam etti: “Sayın Ali Babacan, babam kriminal bir suçlu olabilir. Ömrünün 27 yılı hapishanede geçmiş ve bedelini ödemiştir. Bunu o masonik beynine sok! Sizler gibi asla devlet düşmanı olmamıştır. O mafya dediğin babamın anne ve baba tarafından geçmişini birkaç asır araştır. Yedi sülalesinin bir Türkmen olduğunu biliyor musun? O senin gibi Yahudi dönmesi değil. Siz sokakta gördüğünüz her kriminal suçluya aile yapısı bozuk, eğitim düzeyi düşük, kırmızı çizgileri olmayan Amerikan filmlerindeki gibi bir mafya üyesinin aile yapısıyla karıştırıyorsunuz.”

"SEVİYEN ÇOK DÜŞÜK"

Babasının 3 çocuk yetiştirdiğinden ve aldıkları eğitimlerden bahseden Çakıcı, “O mafya babası dediğin adam yıllarca hücrede yatarak çocuklarına böyle bir eğitim aldırmıştır. Şimdi sana soruyorum. Şer ittifakı ile birlikte hükümet ve Cumhur ittifakına ne zarar verebilirsin boyu yere yakın şişko! Senin okkan, cumhurbaşkanlığı makamına hiç yakışmaz. Sesini ne kadar yükseltirsen yükselt vatan hainlerinin dışında kimse senin sesini duymaz. Babam seni muhatap alıp senin seviyene inmez; çünkü sen seviyesi çok düşük bir adamsın. Sayın Devlet Başkanımıza, Sayın Genel Başkanımıza, Aziz Türk Milleti’ne saygılarımla arz ederim.”

MHP’DEN DESTEK

Ali Çakıcı’nın açıklamasını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanı Yıldıray Çiçek’in de Twitter hesabından “Cumhur ittifakından oy tırtıklaması için üst akıl Abdullah Gül ve alt akıl Kemal Kılıçdaroğlu talimatıyla parti kuran “Fren Ali’ye” Alaattin Çakıcı’nın kıymetli evladı Ali Çakıcı çok güzel haddini bildirmiş…” ifadeleriyle destek vererek paylaştığı görüldü.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ