Dünyaca ünlü modeli Çeşme’de bu hale getirdiler

Çeşme’ye eğlenmeye gelen dünyaca ünlü Ukraynalı top model Daria Kyryliuk ve arkadaşları sahildeki The Beach of Momo adlı kulübün güvenlik görevlileri tarafından darp edildi.
Koronavirüs yüzünden zor günler geçiren turizm sektörünün önde gelen mekanlarından Çeşme’de akıl almaz bir skandal yaşandı. İddiaya göre, arkadaşlarıyla Türkiye’ye tatile gelen Ukraynalı top model Daria Kyryliuk sahildeki The Beach of Momo adlı mekanın güvenlik görevlileri tarafından saldırıya uğradı. Darp edilip kanlar içinde kalan Daria Kyryliuk, maruz kaldığı şiddeti sosyal medya hesabından dünyaya duyurdu.

SESSİZ KALMAK İSTEMİYORUM
Daria Kyryliuk, sosyal medya hesabından, olay sonrası aldığı darbelerle yüzünde kanlar içinde kalan yüzünün fotoğrafını paylaştı. Kyryliuk, fotoğrafın altına “Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı’nın (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik” yazdı.

Saldırıdan sonra model Daria Kyryliuk ve arkadaşları Çeşme İlçe Emniyet müdürlüğüne şikayette bulundu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

TÜRK DOSTLARINDAN DESTEK

Daria Kyryliuk’un yakın arkadaşı olan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı da olaya tepki gösterdi. Şubaşı yaptığı paylaşımda, “Çok yakın, çok tatlı arkadaşım neler yaşamış… Çok üzüldüm, şoktayım gerçekten! Keşke eğlence mekanları da müşterilerini ağırlarken sadece kazandıkları paraya değil, insanlara nasıl davranacaklarına dikkat etseler! Korkunçsunuz!” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ