Google Akıllı Telefon Seçme Sihirbazı

Hangi akıllı telefonu seçeceğini bilmeyenler için Google sihirbazı devrede.
Google’ın Akıllı Telefon Seçme Servisi, Android severlere günlük ihtiyaçlarına uygun en ideal akıllı telefonu seçmekte yardımcı oluyor.

Google’ın Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları dünya genelinde kullanılıyor. Açık kaynak kodlu akıllı telefonlar bir çok üretici tarafından da geliştirilerek tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Sayıları giderek artan Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları satın almak isteyen müşteriler için Google güzel bir seçme sihirbazı hazırladı.


Android Telefon Seçme Sihirbazı,  telefon almak isteyenler için oldukça güzel bir yardımcı olacak.

Google’ın Android sitesinde kullanıma sunduğu,  hangi telefonun sizin için uygun olduğunu gösteren akıllı telefon seçme servisi karşınızda!


Tasarımı ve kullanımı son derece kolay ve en güncel akıllı telefonlarında listede yer aldığı uygulama. Kullanım şeklinize göre uygun sorulara verdiğiniz yanıtlar sizin için en ideal Android Telefonun ne olduğunu gösterecek.

ALTERNATİFLERİYLE

ABD kullanıcılarına özel operatör seçeneği de var ama şart değil. Denemek isteyenler bu eski hizmete buradan ulaşabilir https://www.android.com/phones/whichphone/
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER BİLİM & TEKNOLOJİ HABERLERİ