Sosa yeniden radara girdi!

Fenerbahçe'de gündem orta saha transferi... Sarı lacivertliler, Bir yandan Mehmet Ekici'nin durumunda sıcak gelişmeler yaşarken, bir yandan da orta saha için diğer adaylara yöneldi. Jose Sosa ile yeniden temas kuruluyor.
Fenerbahçe, orta sahaya bir hücumcu oyuncu transferi yapmak için şartları zorluyor. Trabzonsporlu Mehmet Ekici ile anlaşan sarı lacivertliler, Beşiktaş'ın da devreye girmesi üzerine bu transferi bitiremedi. Ancak Ekici'nin Fenerbahçe forması giymek istediğini açıklaması üzerine Kanarya, durumun netleşmesini bekliyor. Zira yönetim, Bordo mavililerin devre arasında teklifi kabul etmemesi halinde Ekici'yi sezon sonunda kadroya katmak istiyor. 

Bursaspor maçının kadrosuna alınmayan Mehmet Ekici'nin ise başkan Muharrem Usta ile görüşmesi ve konuyla ilgili aranması bekleniyor.  Fenerbahçe Ekici'den bağımsız olarak, daha önce gündemine getirdiği ancak ikna edemediği Milanlı Jose Sosa ile yeniden temasa geçiyor. Sarı lacivertliler futbolcuyu sezon sonuna kadar kiralamak istiyor.

Sarı lacivertli yönetim ayrıca Güney Amerika'daki transfer ayarışına da devam ediyor. Teknik direktör Dick Advocaat, Antalya kampında yaptığı basın toplantısında orta sahaya bir takviye yapmak istediklerini açıklamıştı. 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ