Hakan Şükür Türkiye'deki futbol kepazeliğini en net şekilde anlattı

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in yaptığı açıklama ve ardından Fenerbahçe'nin sert cevabı Şike tartışmalarını yeniden alevlendirdi. Türk futbolunun efsanesi Kral Hakan Şükür şike gerçeklerini Youtube kanalında anlattı.
TFF Başkanı Nihat Özdemir, Ekonomist muhabirinin "Futbolda şike tartışmalarını bitirmek için nasıl bir strateji izleyeceksiniz?" sorusuna, "Birçok ülkede de böyle olaylar oldu. İtalya,İngiltere ve Fransa'da. Türkiye'de de böyle bir olayı yaşadık. O sezon 2010-2011 sezonudur. 9 sene geride kaldı. 9 senedir herhangi bir şekilde bir şike olayına şu ana kadar rastlamadık. Etik ve disiplin kurulumuz şikayetleri inceliyor. Tespit ettiğimiz zaman üstüne gideceğiz." cevabını verdi. Bu açıklamanın ardından Fenerbahçe hem resmi olarak bir açıklamaya yaparak Nihat Özdemir'e sert tepki gösterdi hem de taraftarların tepkileri sosyal medya kanallarından yükseldi.


Kral Hakan Şükür, son 9 sezonda Türkiye Futbol Federasyonu yönetimine atanan federasyon başkanlarını ve bu günlerde tekrar gündeme gelen 2010-2011 sezonunda yaşanan şike olaylarını Youtube kanalında değerlendirdi... 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ