Fenerbahçe’nin gündeminde olan Jorge Jesus’da koronavirüsü çıktı

Brezilya’nın köklü kulüplerinden Flamengo, teknik direktörleri Jorge Jesus’un koronavirüsü testinin pozitif çıktığını duyurdu. 65 yaşındaki teknik adamın ismi kısa süre önce Fenerbahçe ile anılıyordu.


Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüsü (COVID-19) spor kulüplerini de etkilemeye devam ederken bir haber de Brezilya’nın Flamengo kulübünden geldi. Yaşanan gelişmelerin ardından futbolcular ve bütün teknik ekibi teste sokan Flamengo Kulübü, teknik direktör Jorge Jesus’a yapılan ilk testin pozitif çıktığını duyurdu.
 
TESTEN GEÇEN DİĞER İSİMLERDE YOK


65 yaşındaki teknik adama yapılan testin kontrolden geçeceği duyurulurken Jesus dışında testten geçenlerin sonucunun negatif olduğu belirtildi. Tecrübeli çalıştırıcının Koronavirüsü testinin pozitif çıkmasının ardından bütün kategorilerdeki antrenmanların 1 haftalığına askıya alındığı açıklandı.

Kısa süre önce adı Fenerbahçe ile anılan Portekizli teknik adam, Korona virüsü ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Şu anda Portekiz’de değilim ama olanlardan haberim var. Yakın bir arkadaşım koronavirüs yüzünden hayatını kaybetti. Ölümler arttıkça futbol oynamanın anlamı da kalmıyor. Umarım bugün oynadığımız maç ara verilmeden önce oynadığımız son maç olur.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ