FB: Yazıklar olsun Nihat Özdemir!

Fenerbahçe, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in dün yaptığı açıklamalar sonrası resmi internet sitesinden çok sert bir açıklama yayınladı.
"9 sezondur şikeye rastlamadık" sözleri ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Fenerbahçe arasında başlayan gerginlik devam ediyor. Son olarak Başkan Özdemir, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanvekili Semih Özsoy'un "Kimlere, ne için hizmet ettiğini çıkıp açıklasın" sözlerine, "Türkiye’ye ve Fenerbahçe’ye olan hizmetlerimi sorgulamak başkanvekili olan şahsın haddine değildir. " yanıtını verdi.

Fenerbahçe: Yazıklar olsun Nihat Özdemir!

Özdemir'in sözlerinin ardından Yazıklar Olsun Nihat Özdemir!" başlığıyla  sosyal medya hesabından açıklama yapan Fenerbahçe, Başkan Ali Koç'un  konuyla ilgili açıklama yapacağını kaydetti. Paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:


"Tarih: 5 Haziran, Saat 17.00
 
TFF Başkanı Nihat Özdemir, dün akşam saatlerinde tarihe 'rezalet' olarak not edilen beyanatlarından sonra bu saate dek halen bir açıklama yapmamıştır.
 
Konuyla ve bu şahısla ilgili Başkanımız ve Başkanvekilimiz bugün FBTV’de gerekli açıklamaları yapacaklardır.
 
Camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız."

Fenerbahçe'nin paylaşımının ardından açıklama yapan Başkanvekili Semih Özsoy, "3 Temmuz bizim kırmızı çizgimiz. Kimlere, ne için hizmet ettiğini çıkıp açıklasın"  sözleriyle Nihat Özdemir'e tepki gösterdi.

Nihat Özdemir'in kulüpten ihraç edilmesi yönünde büyük bir istek olduğunun da altını çizen Özsoy, "Fenerbahçe Türkiye'dir. Türkiye'nin dört bir yanından ve yurt dışından çok fazla tepki geliyor. Halkın sesine kulak vermek zorundayız.'' değerlendirmesinde bulundu.

Başkanvekili Özsoy'un açıklamalarına tepki gösteren Özdemir ise "Türkiye’ye ve Fenerbahçe’ye olan hizmetlerimi sorgulamak başkanvekili olan şahsın haddine değildir" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'in açıklamalarına tepki göstererek,"Sayın Nihat Özdemir’e soruyorum, 2010-2011 sezonu şampiyonu kimdir? Beklemenize gerek yok, söyleyin. Top çevirmeye gerek yok. Kendisi ile istediği her platformda bunu konuşmak, değerlendirmek, tartışmak isteriz" dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ