Dursun Özbek’ten Arda Turan açıklaması

Galatasaray Başkanı Arda Turan, Arda Turan'ın transfer edileceği iddiaları ile ilgili konuştu.
Barcelona’da forma şansı bulamayan Arda Turan’ın Galatasaray ile temasta olduğuna dair basında çıkan haberlere Başkan Dursun Özbek’ten yanıt geldi. Sporx’e konuşan Dursun Özbek, Galatasaray’ın sponsorlarından NEF’in İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ile Bebek’te yaptığı görüşmeye açıklık getirdi.

Dursun Özbek, Arda Turan transferi ile ilgili şunları söyledi:

“Malumunuz kulüpler yeni sezon formalarının siparişlerini bugünlerde vermek zorundalar. Ona göre hazırlıklar başlamak zorunda. Ben de bu sponsorluğa devam edip edemeyeceğimiz veya edersek hangi şartlarda yapacağımız konusunda Erden Bey ile biraraya gelip konuştum. Tek gündemimiz 2018-2019 sezonu forma sponsorluğu konusuydu. Olumlu da geçti. İddia edildiği gibi bir gündemimiz yoktu. İnanın ne öyle bir gündemimiz vardı ne de Arda Turan’ın adını telaffuz ettik. Hiçbir şekilde transfer konusu konuşmadık. NEF’le Arda Turan için sponsorluk görüşmesi yaptık filan iddiası doğru değil, öyle bir şey yok.”


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, hakkında transfer dedikoduları çıkan Ndiaye için henüz gelen bir transfer teklifi olmadığını sözlerine ekledi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ