Derbinin fiyatları belli oldu

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Tur maçında 5 Şubat Pazar günü saat 20.30’da Vodafone Arena’da Fenerbahçe'yi konuk edecek. Bu dev derbinin bilet fiyatları belli oldu.
Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Tur maçında 5 Şubat Pazar günü saat 20.30’da Vodafone Arena’da Beşiktaş ile Fenerbahçe karşılaşacak. karşılaşmanın bilet fiyatları açıklandı.

Beşiktaş'ın resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Karşılaşmanın biletleri yarın (Çarşamba) saat 14.00 itibariyle satışa sunulacaktır.


Bilet Satış Kanalları

Fenerbahçe karşılaşmasına bilet satın almak isteyen taraftarlarımız, biletlerini Vodafone Arena bilet satış gişesi, ‪www.passo.com.tr internet portalından, N’Kolay satış noktaları ve ‪0850 724 33 44 numaralı çağrı merkezinden alabilirler.

Kombine Sahiplerine Para Puan Avantajı

Vodafone Arena’dan kombinesi olup maça gidemeyecek taraftarlarımız, gidemeyecekleri her bir karşılaşma için kombine koltuklarını kulübümüze devredebilecektir. Devri yapılan koltuğun ilgili karşılaşma için satılmasının ardından, kombine sahibi taraftarlarımızın‪ www.passo.com.tr hesaplarına bilet ücretinin %60’ı (masrafların düşülmesinin ardından) para puan olarak aktarılacaktır. Biriken para puanlar bir sonraki sezonun kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlayacaktır.

Kombine koltuğun maçlık olarak devrinin gerçekleşmesi için BJK tarafından satışa sunulan koltukların tükenmesi gerekmektedir.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ