Burak Yılmaz Beşiktaş’ta kime teşekkür etti?

“Benim yeniden Beşiktaş forması giymemi sağlayan başta Şenol hocama ve bana inanan herkese çok teşekkür ederim.”
Beşiktaş’ın kadrosuna kattığı Trabzonsporlu Burak Yılmaz, sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Burak, Teknik Direktör Şenol Güneş’e teşekkür ederken, "Hayat beni tekrar gönül verdiğim takımımla buluşturdu." dedi.

İşte Burak'ın yaptığı açıklama:

"Hayat geriye doğru anlaşılır ama ileri doğru yaşanır. Ben de hayatı ileri doğru yaşamaya çalışırken hayat beni tekrar gönül verdiğim takımımla buluşturdu. İnanıyorum ki bu yeniden buluşmanın ileride bir gün geriye bakıp anlayacağımız güzel ve anlamlı bir sebebi var. Ben şimdiden bu yeniden buluşmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Benim yeniden Beşiktaş forması giymemi sağlayan başta Şenol hocama ve bana inanan herkese çok teşekkür ederim.


"TERİMİN SON DAMLASINA KADAR”

Bana olan güvene layık olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Büyük Beşiktaş taraftarının her bir ferdinin övgüsünü de eleştirisini de saygıyla karşılıyorum. Sadece bilmenizi isterim ki; Beşiktaş formasını giydiğim an itibarıyla Beşiktaşlılığın tanımı olan tüm değerlerin ve Beşiktaşlı duruşununun sorumluluğunda olacak ve terimin son damlasına kadar Beşiktaşımız için mücadele edeceğim. Sevgi ve saygılarımla."
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ