Beşiktaş'a Quaresma'dan müjde!

Quaresma, siyah-beyazlı taraftarlara müjdeyi verdi: Başkanla sözlü bir anlaşmamız var. Ligin ikinci yarısı başlamadan imzalar atılır. Detayları o zaman öğrenebilirsiniz
Beşiktaş'ta kariyerinin ikinci baharını yaşayan Ricardo Quaresma; golleri, asistleri, trivelası, rabonası, göze hoş gelen futbolu ve renkli kişiliği ile taraftarların gönlünde taht kuran bir oyuncu… Sezon sonunda Beşiktaş ile sözleşmesi bitiyor ve Çin'den İtalya'ya kadar birçok kulüp onunla ilgileniyor. Beşiktaşlı taraftarlara seslenen Portekizli yıldız, "Kimse merak etmesin, sakin olun buradayım" ifadesini kullandı.

Tecrübeli oyuncunun açıklamaları şöyle: "Başkanla sözlü bir anlaşmamız var. Ligler başlamadan imzalar atılır. Detayları bir hafta içinde öğrenirsiniz. Menajerlerim Çin ve İtalyan kulüplerinden teklifler olduğunu söyledi. Ancak ben ilgilenmedim, sadece Beşiktaş'la görüştüm. Çünkü son bir yıldır hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum. Jübilemi Beşiktaş'ta siyah-beyazlı formayla yapmak istiyorum."

BİZİM TARAFTARIN EŞİ BENZERİ YOK


"Taraftarımız tek kelime ile mükemmel. Dünyada eşine az rastlanır bir taraftar grubuna sahibiz. Portekiz'deki büyük takımlar ve dünyanın önde gelen takımlarıyla kıyasladım ama onlara denk bir grup göremedim. Zaten ne kadar özel olduklarını da bu sezon zor anımızda bize verdikleri destekle gösterdiler. Bana ve arkadaşlarıma ayrı bir güç ve kuvvet kattılar. Her şeyin en iyisine layıklar. Biz de onları mutlu etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz."
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ