'Arda Turan'ın yeni takımı belli oldu'

Galatasaray'da krize neden olan Arda Turan'ın yeni takımının Antalyaspor olduğu belirtildi. Futbolcu, devre arası transfer döneminde kadrosuna Podolski'yi katan Akdeniz temsilcisiyle görüşme halinde.


Arda Turan ile başlayan krizde Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Fatih Terim arasında karşılıklı restleşmeler yaşandı. Cengiz, Arda'ya Galatasaray kapılarını tamamen kapattı.

Devre arası transfer döneminin son günlerine girildi. Fanatik'in Akşam'dan aktardığı habere göre Arda'yı Antalyaspor istiyor.


Fatih Terim’in kadrosunda görmek istemesine rağmen Mustafa Cengiz’in kapılarını kapattığı Arda Turan’a Antalyaspor’un talip olduğu öğrenilirken, tecrübeli futbolcunun kırmızı beyazlı takıma sıcak baktığı belirtildi.

Tamer Tuna’nın göreve gelmesiyle Jahovic, Sinan Gümüş, Veysel Sarı, Podolski gibi ünlü oyuncuları kadrosuna katan Antalyaspor’un Arda Turan’ı da istediği kaydedilirken 32 yaşındaki orta sahanın düşünmek için biraz süre istediği ifade edildi.

Ligde kalma adına geçtiğimiz hafta Denizlispor’u deplasmanda yenerek kendisine gelen Antalyaspor’un Arda Turan transferiyle daha fazla güçleneceği tahmin edilirken, deneyimli teknik adam Tamer Tuna’nın da oyuncuyla bir görüşme yaptığı aktarıldı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ