Yandaş gazeteciden Başbakana 'ayar'

Yandaşların kavgası Binali Yıldırım'a kadar bulaştı. Fatih Tezcan, 'Yıldırım kimseyi susturamaz. Yıldırım'ı severiz ama mücadeleyi yakından takip etmeli' dedi.
Yenişafak yazarı Kemal Öztürk'ün isim vermeden şikayet ettiği Cem Küçük gibi 'tetikçi'lere karşı Başbakan Binali Yıldırım'ın 'AK Parti adına racon kesenlerin sesini kesmesini biliriz' sözleri kavgayı büyüttü.

Cem Küçük gibi tetikçi gazetecilik yapan ve yandaşlar arasındaki kavganın taraflarından olan Fatih Tezcan, Başbakan Binali Yıldırım'a 'ayar' verecek kadar ileri gitti.

Fatih Tezcan, twitter hesabından şu paylaşımlarda bulundu:


"Cem Küçük Cumhurbaşkanı adına konuşamaz. Kemal Öztürk Ak Parti adına hesap soramaz. Binali Yıldırım kimseyi susturamaz. Bunlar yanlış işler.

"Bülent Arınç, şahsımı ve onu eleştirenleri Binali Yıldırım'a şikayet ettiğinde (?) de Binali Bey 'BAZI İSİMLERE HAKİM OLAMIYORUZ' demişti.

"Oysa sevgili Binali Yıldırım'ın AHMAK Bülent Arınç'ı Başbakanlıkta 16 Nisan öncesi ağırlaması yanlıştı. Bizi savunmaması, ona hiç yakışmadı.

"Bülent Arınç, 'Her şeyi 15 Temmuz'da anladım. Bana AHMAK diyebilirsiniz' diyecek kadar yüzsüz biridir. Bedelse: Hiçbir bedel ödememiştir.

"Binali Yıldırım'a ayrı bir sempatimiz var. Ama mücadeleyi biraz daha doğru ve yakından takip etmeli. İnşallah bizimle de röportaj yapar:)"


artıgerçek
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ