TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Bora Ülker Niyazoğlu, Meral Akşener’e hakaretler yağdırdı

TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Bora Ülker Niyazoğlu, sosyal medya hesabından muhalefet liderlerine ağır hakaretlerde bulundu.


Meral Akşener’e ‘bu karı’, Ali Babacan’a ‘besleme’, CHP’li Faik Öztrak’a da “Size Türk diyenin size Müslüman diyenin alayını…” dedi.

20 yıldır Türkiye Elektrik Dağıtım Şirketinde (TEDAŞ) çalışan Bora Ülker Niyazoğlu’nun sosyal medya hesabından attığı tweetler tepki çekti. Niyazoğlu, Twitter hesabından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Devlet Bahçeli ile bir fotoğrafını yayınlayarak “Esas duruşunu bozma. Bir gün hepiniz…” dedi. CHP Sözcüsü Faik Öztrak’ın da bir açıklamasını paylaşan Ülker, “Size Türk diyenin size Müslüman diyenin alayını…” diye hakaret etti.


İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında da ağır ifadeler kullanan TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı, “İP’in bir ucu Kandil’de bir ucu Fetö’de… APLA ortada İP atlıyor. Ya arkasından giden ipsiz, sapsızlar..” dedi.TWEET ATARKEN AĞIZ YAPIYOR!

Meral Akşener için ayrıca “Yalancı” tanımlaması yapan Niyazoğlu, Akşener’in fotoğrafını paylaşarak Karadeniz ağzıyla şu ifadeleri kullandı: “Bu kadın müfteri, bu kadın yalancı! Ula Corona! Git görün ona! Ula bu karı teröristlere ve F...’cülere af çıkmadi diye mu bozuldi? Yoksa corana mi uğradi ona? Eeee kolay gelsün Corona.. Bakalum hanginuz daha kuvvetlü virus” dedi.

Niyazoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan için de “Hayırdır Sir Ali! Kendini Ali Baba bu ülkeyi de Ali Babanın çiftliği mi sandın? Kraliçenin gülüne F... suyu verilmiş sen de bu zehri aktarlarda millete deva mı satıyorsun! Senin gibi beslemelerin, besmelesiz ağızlara Devlet Beyi alması reva mı hakka! Senden gelen deva devamıdır halka” ifadesini kullandı.
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ