Mansur Yavaş'tan bir radikal hamle daha

Ankara'da mazbatasını almasından itibaren yaptığı hamlelerle dikkatleri üzerine çeken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Belediye Meclis toplantılarını halka açtı.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş başkanlığında toplanan Belediye Meclisi'nde Büyükşehir, ASKİ ve EGO'nun 2018 mali yılı faaliyet raporları onaylandı. Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen üçüncü oturumda; geçen toplantı tutanak özetinin oylanmasının ardından Başkan Yavaş Büyükşehir, EGO ve ASKİ'nin 2018 mali yılı faaliyet raporlarının yer aldığı başkanlık yazılarının gündeme alınmasını oylamaya sundu.

VATANDAŞ MECLİS GÖRÜŞMELERİNDE

Oy birliği ile gündeme alınan faaliyet raporlarının görüşülüp karara bağlanması için yasa gereği Meclise 1. Başkanvekilinin başkanlık etmesi gerektiğini söyleyen Başkan Yavaş, koltuğunu 1. Başkanvekili Fatih Ünal'a bırakarak, Meclis sıralarına geçti. Büyükşehir, ASKİ ve EGO'nun 2018 Mali Yılı Faaliyet Raporları oy çokluğu ile kabul edilirken, toplantıya Başkentliler de yoğun ilgi gösterdi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ