Doğu Perinçek’e canlı yayında isyan: Millet sizden bıktı!

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem, katıldığı canlı yayında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’e isyan etti: “Millet devamlı ülkeyi bölmenizden bıktı.”


İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem, Haber Global’de katıldığı canlı yayında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in sözlerine sert tepki gösterdi.

Perinçek, yayında İyi Parti’nin olduğu muhalefeti vatan hainliğiyle suçladı. Perinçek’in sözlerine sinirlenen Erdem, AKP iktidarının yandaş müteahhitlerin milyarlarca liralık vergi borçlarını affederken, pandemi döneminde esnafa yardım yapmamasını eleştirdi. Erdem, şunları söyledi: “Bu sözleri hak ettiniz çünkü bir partiye bu sözleri söylemek kimsenin haddi değil. Bu 18 yıllık AKP iktidarının ve ortağının ve sizin gibi küçük küçük küçük ortaklarının alışkanlık haline getirerek, karşısındaki terörizmle suçlayarak, kendinizi zeytinyağı gibi çıkarma politikanızdan başka bir şey değil. Millet sizin bu üslubunuzdan, kavganızdan, nefretinizden bıktı. Millet devamlı ülkeyi bölmenizden bıktı. Sayın Perinçek sizin ve desteklediğiniz partinin, devamlı insanları suçlayarak hareket etmenizden bıktı. Sizin bu ülkenin herhangi bir partiyi vatan hainliğiyle suçlamak sizin haddinize değil. Herkes haddini bilsin, otursun aşağıya. ”

 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ