Bakan oldu Twitter hesabını kapattı

65. Hükümette yapılan değişiklikler ile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevine gelen Jülide Sarıeroğlu bakanlığın ilan edilmesinin ardından Twitter hesabını kapattı.
Bakanlar Kurulunda yapılan kabine değişikliği ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine getirilen Julide Sarıeroğlu yeni kabinenin açıklanmasından bir saat sonra Twitter hesabını kapattı.Sosyal medyada 9 Eylül 2013 tarihinde Fethullah Gülen ile ilgili Sarıeroğlu’nun atmış olduğu bir tweet kısa sürede gündem oldu. “Gıybet ve dedi-kodu kadar bir toplumu fesada sürükleyen ikinci bir virüs gösterilemez. Hakikat Damlaları M. Fethullah Gülen” yazılı tweetin ardından Sarıeroğlu hesabını kapattı.

17-25 Aralık 2013 tarihinden kısa süre önce atılan tweetin ardından Sarıeroğlu’nun açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu.Sarıeroğlu’nun daha önce üstlendiği görevler şu şekilde:

AK Parti Genel Merkez Kadın Kollarında MKYK üyeliği, İstihdam Komisyonu Başkanlığı, Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı, Teşkilat İşleri Başkan Yardımcılığı, Doğu ve Güneydoğu Koordinatörlüğü ve Halkla İlişkiler Başkanlığı görevlerinde bulunan Sarıeroğlu, Çankaya Belediyesi AK Parti Belediye Meclis Üyeliği, Hat-İş Konfederasyonuna bağlı Öz Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanlığı, Hak-İŞ Kadın Komitesi Başkanlığı, Genel Başkan Danışmanlığı görevlerini yürüttü.


Duvar
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ